Přeskočit na obsah
Porovnat Radomiak vs Auxerre

Radomiak vs Auxerre Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radomiak vs Auxerre: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radomiak Radomiak Domácí
Auxerre Auxerre Hosté
Radomiak
49.9
R V V V P R P R P V

Posledních 10 Zápasů

Auxerre
51.4
V V P R R R V P R R

Vyhrané Kategorie

3

Radomiak

3

Remíza

9

Auxerre

Radar Výkonnosti

Radomiak
Auxerre

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

30%

3V, 5R, 2P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+4

+4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Wolski (3 gólů)
L. Sinayoko (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.0

55.5

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 60.4

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.12

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.08

1.98

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.48

Upravená Síla
49.9

Útok: 41.6, Obrana: 69.3, Forma: 41.6

51.4

Útok: 52.8, Obrana: 66.8, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

3

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

2
2

46-60'

1
2

61-75'

4
3

76-90+'

1
Radomiak
Auxerre
Radomiak

Rozbor Síly

49.9

Celkově

Útok 41.6
Obrana 69.3
Forma 41.6
Stálost 50.5
Auxerre

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 52.8
Obrana 66.8
Forma 31.7
Stálost 62.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

52.0 vs 60.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
P
Lyon (70%)
R
Monaco (77%)
R
Nantes (51%)
R
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
P
Marseille (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cracovia V
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 V
46%
Wisła Płock V
1 - 0 V
47%
Widzew D
2 - 1 V
54%
Zagłębie V
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast V
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nice D
2 - 1 V
55%
Angers D
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 P
70%
Monaco V
2 - 2 R
77%
Nantes D
0 - 0 R
51%
Le Havre V
1 - 1 R
58%
Brest D
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 P
66%
Strasbourg D
0 - 0 R
55%
Lorient V
2 - 2 R
69%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.0 vs 55.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Auxerre má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 1.2 Radomiak.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Radomiak inkasujícím 1.0 a Auxerre inkasujícím 1.1 na zápas.

Radomiak nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radomiak

Radomiak

VS
Auxerre

Auxerre

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více