Přeskočit na obsah
Porovnat Radomiak vs Como

Radomiak vs Como Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radomiak vs Como: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radomiak Radomiak Domácí
Como Como Hosté
Radomiak
49.9
R V V V P R P R P V

Posledních 10 Zápasů

Como
62.2
V R V P P P R V V V

Vyhrané Kategorie

2

Radomiak

2

Remíza

11

Como

Radar Výkonnosti

Radomiak
Como

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+7

+7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Wolski (3 gólů)
T. Douvikas (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.0

63.4

Obtížnost Ligy: 85.5, Kvalita Soupeře: 65.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.12

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.08

2.05

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.25

Upravená Síla
49.9

Útok: 41.6, Obrana: 69.3, Forma: 41.6

62.2

Útok: 68.0, Obrana: 71.8, Forma: 56.7

Analýza Času Gólů

3

0-15'

3
1

16-30'

1
1

31-45'

3
2

46-60'

4
2

61-75'

3
3

76-90+'

4
Radomiak
Como
Radomiak

Rozbor Síly

49.9

Celkově

Útok 41.6
Obrana 69.3
Forma 41.6
Stálost 50.5
Como

Rozbor Síly

62.2

Celkově

Útok 68.0
Obrana 71.8
Forma 56.7
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 85.5

Kvalita Soupeře

52.0 vs 65.6

Proti Elitě

0% vs 25%
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)
Como logo Como
V
Verona (55%)
R
Napoli (74%)
V
Genoa (67%)
P
Inter Milan (66%)
P
Sassuolo (69%)
P
Inter Milan (78%)
R
Udinese (79%)
V
Pisa (40%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cracovia V
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 V
46%
Wisła Płock V
1 - 0 V
47%
Widzew D
2 - 1 V
54%
Zagłębie V
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast V
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Verona V
1 - 0 V
55%
Napoli D
0 - 0 R
74%
Genoa V
2 - 0 V
67%
Inter Milan V
2 - 3 P
66%
Sassuolo V
1 - 2 P
69%
Inter Milan D
3 - 4 P
78%
Udinese V
0 - 0 R
79%
Pisa D
5 - 0 V
40%
Roma D
2 - 1 V
70%
Cagliari V
2 - 1 V
58%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.0 vs 63.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Como má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.2 Radomiak.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Radomiak inkasujícím 1.0 a Como inkasujícím 1.1 na zápas.

Radomiak nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Como měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Como má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 12.3 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radomiak

Radomiak

VS
Como

Como

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více