Přeskočit na obsah
Porovnat Radomiak vs Volos

Radomiak vs Volos Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radomiak vs Volos: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radomiak Radomiak Domácí
Volos Volos Hosté
Radomiak
49.9
R V V V P R P R P V

Posledních 10 Zápasů

Volos
34.6
P P P R V P R R P R

Vyhrané Kategorie

9

Radomiak

3

Remíza

3

Volos

Radar Výkonnosti

Radomiak
Volos

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

10%

1V, 4R, 5P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-9

-9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Wolski (3 gólů)
J. Hurtado (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.0

53.4

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 51.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.12

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.08

1.2

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: 0.0

Upravená Síla
49.9

Útok: 41.6, Obrana: 69.3, Forma: 41.6

34.6

Útok: 41.4, Obrana: 31.0, Forma: 10.3

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
2

46-60'

1
2

61-75'

3
3

76-90+'

4
Radomiak
Volos
Radomiak

Rozbor Síly

49.9

Celkově

Útok 41.6
Obrana 69.3
Forma 41.6
Stálost 50.5
Volos

Rozbor Síly

34.6

Celkově

Útok 41.4
Obrana 31.0
Forma 10.3
Stálost 75.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 56.0

Kvalita Soupeře

52.0 vs 51.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)
Volos logo Volos
P
Levadiakos (44%)
P
Levadiakos (49%)
P
Aris (58%)
R
OFI (44%)
V
PAOK (54%)
P
Kifisia (54%)
R
OFI (44%)
R
AEK Athens (62%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cracovia V
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 V
46%
Wisła Płock V
1 - 0 V
47%
Widzew D
2 - 1 V
54%
Zagłębie V
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast V
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Levadiakos D
0 - 3 P
44%
Levadiakos V
2 - 5 P
49%
Aris V
2 - 3 P
58%
OFI D
1 - 1 R
44%
PAOK D
2 - 1 V
54%
Kifisia V
0 - 2 P
54%
OFI D
1 - 1 R
44%
AEK Athens D
2 - 2 R
62%
Panserraikos V
1 - 2 P
54%
Aris D
1 - 1 R
53%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.0 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Radomiak na průměru 1.2 a Volos na 1.2 gólů na zápas.

V obraně je Radomiak výrazně lepší, inkasuje pouze 1.0 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Volos inkasuje 2.1 na zápas.

Radomiak nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Volos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Radomiak se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (49.9 vs 34.6) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radomiak

Radomiak

VS
Volos

Volos

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více