Přeskočit na obsah
Porovnat Raków vs Elche

Raków vs Elche Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Raków vs Elche: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Raków Raków Domácí
Elche Elche Hosté
Raków
53.7
V V V R R R P P P V

Posledních 10 Zápasů

Elche
45.7
P R P V V V P V P P

Vyhrané Kategorie

8

Raków

4

Remíza

3

Elche

Radar Výkonnosti

Raków
Elche

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Braut Brunes (5 gólů)
André Silva (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

75%

3V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
57.2

Obtížnost Ligy: 61.2, Kvalita Soupeře: 54.5

61.0

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 68.1

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.68

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.08

1.62

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.32

Upravená Síla
53.7

Útok: 57.2, Obrana: 64.3, Forma: 42.9

45.7

Útok: 48.1, Obrana: 48.1, Forma: 44.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
5

46-60'

1

61-75'

5
5

76-90+'

3
Raków
Elche
Raków

Rozbor Síly

53.7

Celkově

Útok 57.2
Obrana 64.3
Forma 42.9
Stálost 50.5
Elche

Rozbor Síly

45.7

Celkově

Útok 48.1
Obrana 48.1
Forma 44.4
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

61.2 vs 93.0

Kvalita Soupeře

54.5 vs 68.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Raków logo Raków
V
Kielce (43%)
V
Lechia (51%)
V
Cracovia (40%)
R
Motor (59%)
R
Widzew (54%)
R
Legia (64%)
P
Fiorentina (61%)
P
Górnik (58%)
Elche logo Elche
P
Betis (73%)
R
Alavés (60%)
P
Celta Vigo (59%)
V
Oviedo (66%)
V
Atlético (61%)
V
Valencia (67%)
P
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kielce D
2 - 0 V
43%
Lechia V
2 - 1 V
51%
Cracovia D
4 - 1 V
40%
Motor V
1 - 1 R
59%
Widzew D
1 - 1 R
54%
Legia V
1 - 1 R
64%
Fiorentina D
1 - 2 P
61%
Górnik V
1 - 3 P
58%
Fiorentina V
1 - 2 P
66%
Pogoń D
2 - 0 V
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Betis V
1 - 2 P
73%
Alavés D
1 - 1 R
60%
Celta Vigo V
1 - 3 P
59%
Oviedo V
2 - 1 V
66%
Atlético D
3 - 2 V
61%
Valencia D
1 - 0 V
67%
Rayo V
0 - 1 P
79%
Mallorca D
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 4 P
70%
Villarreal V
1 - 2 P
78%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 57.2 vs 61.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Raków má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.3 Elche.

Raków má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.7 Elche.

Raków nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Elche měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Elche s 75% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Raków má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Raków

Raków

VS
Elche

Elche

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více