Přeskočit na obsah
Porovnat Betis vs Slaven

Betis vs Slaven Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Betis vs Slaven: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Betis Betis Domácí
Slaven Slaven Hosté
Betis
51.0
V R V R V P R R R P

Posledních 10 Zápasů

Slaven
31.9
V P R P R P P R P R

Vyhrané Kategorie

11

Betis

3

Remíza

1

Slaven

Radar Výkonnosti

Betis
Slaven

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 5R, 2P

10%

1V, 4R, 5P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-7

-7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Ezzalzouli (5 gólů)
M. Dabro (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
58.5

Obtížnost Ligy: 91.4, Kvalita Soupeře: 62.7

35.1

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 48.8

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.18

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.58

1.04

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.16

Upravená Síla
51.0

Útok: 57.9, Obrana: 57.9, Forma: 32.5

31.9

Útok: 34.0, Obrana: 31.2, Forma: 8.5

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
3

16-30'

2

31-45'

5
2

46-60'

3
4

61-75'

2
2

76-90+'

1
Betis
Slaven
Betis

Rozbor Síly

51.0

Celkově

Útok 57.9
Obrana 57.9
Forma 32.5
Stálost 62.8
Slaven

Rozbor Síly

31.9

Celkově

Útok 34.0
Obrana 31.2
Forma 8.5
Stálost 75.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

91.4 vs 45.0

Kvalita Soupeře

62.7 vs 48.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Betis logo Betis
V
Elche (61%)
R
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)
R
Real Madrid (65%)
V
Girona (64%)
P
Braga (66%)
R
Osasuna (63%)
R
Braga (71%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
R
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
P
Rijeka (44%)
R
Osijek (40%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Elche D
2 - 1 V
61%
Real Sociedad V
2 - 2 R
66%
Oviedo D
3 - 0 V
61%
Real Madrid D
1 - 1 R
65%
Girona V
3 - 2 V
64%
Braga D
2 - 4 P
66%
Osasuna V
1 - 1 R
63%
Braga V
1 - 1 R
71%
Espanyol D
0 - 0 R
50%
Athletic V
1 - 2 P
60%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gorica D
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 P
46%
Vukovar D
2 - 2 R
32%
Lokomotiva V
1 - 2 P
49%
Hajduk D
2 - 2 R
53%
Varaždin V
1 - 2 P
54%
Rijeka D
0 - 2 P
44%
Osijek D
0 - 0 R
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 P
76%
Gorica V
2 - 2 R
50%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Betis čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 58.5) ve srovnání s Slaven (SoS: 35.1). To znamená, že statistiky Betis mají větší váhu.

Betis má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.2 Slaven.

Betis má obrannou výhodu, inkasuje 1.4 na zápas oproti 1.9 Slaven.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Betis se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (51.0 vs 31.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Betis

Betis

VS
Slaven

Slaven

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více