Přeskočit na obsah
Porovnat Altach vs Rakousko

Altach vs Rakousko Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Altach vs Rakousko: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Altach Altach Domácí
Rakousko Rakousko Hosté
Altach
38.8
R P P R R V P R V P

Posledních 10 Zápasů

Rakousko
44.0
V V R P P R P V P V

Vyhrané Kategorie

5

Altach

3

Remíza

7

Rakousko

Radar Výkonnosti

Altach
Rakousko

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Greil (4 gólů)
K. Boateng (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 6 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.6

54.0

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.3

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.24

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.04

1.15

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
38.8

Útok: 41.7, Obrana: 41.7, Forma: 20.8

44.0

Útok: 45.1, Obrana: 45.1, Forma: 41.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

1
4

31-45'

2
2

46-60'

4
1

61-75'

3
2

76-90+'

1
Altach
Rakousko
Altach

Rozbor Síly

38.8

Celkově

Útok 41.7
Obrana 41.7
Forma 20.8
Stálost 64.0
Rakousko

Rozbor Síly

44.0

Celkově

Útok 45.1
Obrana 45.1
Forma 41.6
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

53.6 vs 53.3

Proti Elitě

0% vs 0%
Altach logo Altach
R
GAK (58%)
P
WAC (46%)
P
BW Linz (60%)
R
WSG Tirol (44%)
R
WSG Tirol (48%)
V
GAK (53%)
P
Ried (55%)
R
WAC (51%)
Rakousko logo Rakousko
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
R
Sturm (66%)
P
RB Salzburg (51%)
P
RB Salzburg (46%)
R
Rapid Vienna (48%)
P
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
GAK V
2 - 2 R
58%
WAC D
1 - 4 P
46%
BW Linz V
0 - 3 P
60%
WSG Tirol D
0 - 0 R
44%
WSG Tirol V
2 - 2 R
48%
GAK D
1 - 0 V
53%
Ried V
2 - 3 P
55%
WAC V
1 - 1 R
51%
BW Linz D
3 - 1 V
55%
Sturm V
0 - 2 P
66%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Hartberg D
1 - 0 V
39%
Sturm V
1 - 1 R
66%
RB Salzburg V
1 - 3 P
51%
RB Salzburg D
1 - 3 P
46%
Rapid Vienna D
1 - 1 R
48%
LASK V
1 - 4 P
69%
Hartberg V
1 - 0 V
44%
Sturm D
2 - 5 P
62%
Ried V
2 - 0 V
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.2 vs 54.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Altach na průměru 1.2 a Austria na 1.3 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Altach inkasujícím 1.8 a Austria inkasujícím 1.7 na zápas.

Altach nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Austria nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Austria má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Altach

Altach

VS
Rakousko

Rakousko

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více