Přeskočit na obsah
Porovnat Altach vs Dynamo Kyiv

Altach vs Dynamo Kyiv Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Altach vs Dynamo Kyiv: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Altach Altach Domácí
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Hosté
Altach
38.8
R P P R R V P R V P

Posledních 10 Zápasů

Dynamo Kyiv
77.8
R P V V P P V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Altach

1

Remíza

13

Dynamo Kyiv

Radar Výkonnosti

Altach
Dynamo Kyiv

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

60%

6V, 1R, 3P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.3

23 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

+11

+11

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Greil (4 gólů)
M. Ponomarenko (9 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 14
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.6

77.3

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 73.1

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

50%

4V / 8 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.24

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.04

2.87

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.57

Upravená Síla
38.8

Útok: 41.7, Obrana: 41.7, Forma: 20.8

77.8

Útok: 97.6, Obrana: 76.4, Forma: 76.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
1

16-30'

2
4

31-45'

3
2

46-60'

5
1

61-75'

7
2

76-90+'

3
Altach
Dynamo Kyiv
Altach

Rozbor Síly

38.8

Celkově

Útok 41.7
Obrana 41.7
Forma 20.8
Stálost 64.0
Dynamo Kyiv

Rozbor Síly

77.8

Celkově

Útok 97.6
Obrana 76.4
Forma 76.4
Stálost 43.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

53.6 vs 73.1

Proti Elitě

0% vs 50%
Altach logo Altach
R
GAK (58%)
P
WAC (46%)
P
BW Linz (60%)
R
WSG Tirol (44%)
R
WSG Tirol (48%)
V
GAK (53%)
P
Ried (55%)
R
WAC (51%)
Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
R
LNZ Cherkasy (79%)
P
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Zorya (75%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Karpaty Lviv (81%)
V
Oleksandria (49%)
V
Obolon (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
GAK V
2 - 2 R
58%
WAC D
1 - 4 P
46%
BW Linz V
0 - 3 P
60%
WSG Tirol D
0 - 0 R
44%
WSG Tirol V
2 - 2 R
48%
GAK D
1 - 0 V
53%
Ried V
2 - 3 P
55%
WAC V
1 - 1 R
51%
BW Linz D
3 - 1 V
55%
Sturm V
0 - 2 P
66%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
LNZ Cherkasy V
0 - 0 R
79%
Shakhtar D D
1 - 2 P
78%
Kryvbas KR V
6 - 5 V
76%
Zorya D
3 - 1 V
75%
Metalist 1925 V
0 - 1 P
79%
Karpaty Lviv D
0 - 1 P
81%
Oleksandria V
5 - 0 V
49%
Obolon D
2 - 1 V
58%
Polissya V
2 - 1 V
82%
Epitsentr D
4 - 0 V
74%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Dynamo Kyiv čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 77.3) ve srovnání s Altach (SoS: 54.2). To znamená, že statistiky Dynamo Kyiv mají větší váhu.

Útok Dynamo Kyiv je na jiné úrovni, s průměrem 2.3 gólů na zápas a M. Ponomarenko v čele s 9 góly. Altach dává pouze 1.2 na zápas.

Dynamo Kyiv má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.8 Altach.

Altach nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Dynamo Kyiv prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 4 z 8 zápasů.

Dynamo Kyiv je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Dynamo Kyiv jasným favoritem. Převaha v útoku (97.6), obraně (76.4) a formě (76.4) nenechává prostor pro pochybnosti. Altach potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Altach

Altach

VS
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více