Přeskočit na obsah
Porovnat Rijeka vs Real Sociedad

Rijeka vs Real Sociedad Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Rijeka vs Real Sociedad: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Rijeka Rijeka Domácí
Real Sociedad Real Sociedad Hosté
Rijeka
38.3
V V R P R P V P R P

Posledních 10 Zápasů

Real Sociedad
48.2
R P R P R R V P V P

Vyhrané Kategorie

4

Rijeka

2

Remíza

9

Real Sociedad

Radar Výkonnosti

Rijeka
Real Sociedad

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 3R, 4P

20%

2V, 4R, 4P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

-1

-1

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Fruk (4 gólů)
Mikel Oyarzabal (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
36.5

Obtížnost Ligy: 48.3, Kvalita Soupeře: 49.1

66.5

Obtížnost Ligy: 88.2, Kvalita Soupeře: 65.7

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.08

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.02

1.93

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
38.3

Útok: 31.7, Obrana: 51.9, Forma: 25.9

48.2

Útok: 69.9, Obrana: 42.7, Forma: 23.3

Analýza Času Gólů

3

0-15'

3
1

16-30'

5
1

31-45'

3

46-60'

4
1

61-75'

2
2

76-90+'

4
Rijeka
Real Sociedad
Rijeka

Rozbor Síly

38.3

Celkově

Útok 31.7
Obrana 51.9
Forma 25.9
Stálost 53.2
Real Sociedad

Rozbor Síly

48.2

Celkově

Útok 69.9
Obrana 42.7
Forma 23.3
Stálost 64.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

48.3 vs 88.2

Kvalita Soupeře

49.1 vs 65.7

Proti Elitě

0% vs 33%
Rijeka logo Rijeka
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
R
Dinamo Zagreb (76%)
P
Osijek (40%)
V
Slaven (40%)
P
Gorica (50%)
Real Sociedad logo Real Sociedad
R
Betis (68%)
P
Sevilla (63%)
R
Rayo (79%)
P
Getafe (67%)
R
Atlético (47%)
R
Alavés (60%)
V
Levante (71%)
P
Villarreal (78%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Vukovar D
3 - 0 V
32%
Lokomotiva V
3 - 0 V
49%
Hajduk D
0 - 0 R
53%
Varaždin V
0 - 1 P
54%
Dinamo Zagreb V
2 - 2 R
76%
Osijek D
0 - 2 P
40%
Slaven V
2 - 0 V
40%
Gorica V
0 - 4 P
50%
Strasbourg V
1 - 1 R
57%
Istra D
0 - 2 P
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Betis D
2 - 2 R
68%
Sevilla V
0 - 1 P
63%
Rayo V
3 - 3 R
79%
Getafe D
0 - 1 P
67%
Atlético V
2 - 2 R
47%
Alavés D
3 - 3 R
60%
Levante D
2 - 0 V
71%
Villarreal V
1 - 3 P
78%
Osasuna D
3 - 1 V
58%
Atlético V
2 - 3 P
66%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Real Sociedad čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.5) ve srovnání s Rijeka (SoS: 36.5). To znamená, že statistiky Real Sociedad mají větší váhu.

Real Sociedad má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.1 Rijeka.

Rijeka má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.9 Real Sociedad.

Real Sociedad měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Real Sociedad má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Rijeka

Rijeka

VS
Real Sociedad

Real Sociedad

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více