Přeskočit na obsah
Porovnat Rize vs Benfica

Rize vs Benfica Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Rize vs Benfica: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Rize Rize Domácí
Benfica Benfica Hosté
Rize
49.0
P V P R V V P P V V

Posledních 10 Zápasů

Benfica
75.2
R R V V V R V V R V

Vyhrané Kategorie

1

Rize

2

Remíza

12

Benfica

Radar Výkonnosti

Rize
Benfica

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

60%

6V, 4R, 0P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+11

+11

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Q. Laçi (4 gólů)
A. Schjelderup (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
100%

4V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
49.3

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.6

65.6

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.3

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.82

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.22

2.52

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.32

Upravená Síla
49.0

Útok: 53.0, Obrana: 49.6, Forma: 49.6

75.2

Útok: 84.8, Obrana: 73.2, Forma: 69.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

5
2

16-30'

3
2

31-45'

1
5

46-60'

3
2

61-75'

4
4

76-90+'

6
Rize
Benfica
Rize

Rozbor Síly

49.0

Celkově

Útok 53.0
Obrana 49.6
Forma 49.6
Stálost 38.8
Benfica

Rozbor Síly

75.2

Celkově

Útok 84.8
Obrana 73.2
Forma 69.4
Stálost 71.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

58.6 vs 61.3

Proti Elitě

0% vs 50%
Rize logo Rize
P
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
P
Kayseri (49%)
R
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
P
Fatih (60%)
P
Trabzonspor (74%)
Benfica logo Benfica
R
Braga (64%)
R
Famalicão (74%)
V
Moreirense (50%)
V
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
R
Casa Pia (53%)
V
Vitória SC (54%)
V
Arouca (62%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Eyüp V
0 - 4 P
58%
Konyaspor D
3 - 2 V
61%
Kayseri V
0 - 2 P
49%
Fenerbahçe V
2 - 2 R
73%
Gaziantep D
2 - 1 V
49%
Samsunspor D
4 - 1 V
62%
Fatih V
1 - 2 P
60%
Trabzonspor V
0 - 1 P
74%
Antalyaspor D
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa V
3 - 0 V
57%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Braga D
2 - 2 R
64%
Famalicão V
2 - 2 R
74%
Moreirense D
4 - 1 V
50%
Sporting V
2 - 1 V
75%
Nacional D
2 - 0 V
52%
Casa Pia V
1 - 1 R
53%
Vitória SC D
3 - 0 V
54%
Arouca V
2 - 1 V
62%
Porto D
2 - 2 R
69%
Gil Vicente V
2 - 1 V
60%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Benfica čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 65.6) ve srovnání s Rize (SoS: 49.3). To znamená, že statistiky Benfica mají větší váhu.

Benfica má útočnou výhodu s 2.2 góly na zápas oproti 1.6 Rize.

Benfica má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.5 Rize.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Rize s 100% domácích výher.

Benfica je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Benfica se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (75.2 vs 49.0) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Rize

Rize

VS
Benfica

Benfica

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více