Přeskočit na obsah
Porovnat Rize vs Le Havre

Rize vs Le Havre Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Rize vs Le Havre: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Rize Rize Domácí
Le Havre Le Havre Hosté
Rize
49.0
P V P R V V P P V V

Posledních 10 Zápasů

Le Havre
38.0
P R R R R R P R P P

Vyhrané Kategorie

10

Rize

3

Remíza

2

Le Havre

Radar Výkonnosti

Rize
Le Havre

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

0%

0V, 6R, 4P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-5

-5

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Q. Laçi (4 gólů)
M. Samatta (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
100%

4V / 4 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
49.3

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.6

56.9

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.2

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.82

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.22

1.16

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.16

Upravená Síla
49.0

Útok: 53.0, Obrana: 49.6, Forma: 49.6

38.0

Útok: 35.6, Obrana: 53.4, Forma: 0.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

3
2

16-30'

1
2

31-45'

2
5

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

1
Rize
Le Havre
Rize

Rozbor Síly

49.0

Celkově

Útok 53.0
Obrana 49.6
Forma 49.6
Stálost 38.8
Le Havre

Rozbor Síly

38.0

Celkově

Útok 35.6
Obrana 53.4
Forma 0.0
Stálost 92.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

58.6 vs 64.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Rize logo Rize
P
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
P
Kayseri (49%)
R
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
P
Fatih (60%)
P
Trabzonspor (74%)
Le Havre logo Le Havre
P
Marseille (61%)
R
Lille (78%)
R
Metz (43%)
R
Angers (52%)
R
Nice (60%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
R
Lyon (65%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Eyüp V
0 - 4 P
58%
Konyaspor D
3 - 2 V
61%
Kayseri V
0 - 2 P
49%
Fenerbahçe V
2 - 2 R
73%
Gaziantep D
2 - 1 V
49%
Samsunspor D
4 - 1 V
62%
Fatih V
1 - 2 P
60%
Trabzonspor V
0 - 1 P
74%
Antalyaspor D
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa V
3 - 0 V
57%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Marseille D
0 - 1 P
61%
Lille V
1 - 1 R
78%
Metz D
4 - 4 R
43%
Angers V
1 - 1 R
52%
Nice V
1 - 1 R
60%
Auxerre D
1 - 1 R
66%
Paris FC V
2 - 3 P
77%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Brest V
0 - 2 P
61%
Paris SG D
0 - 1 P
79%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 49.3 vs 56.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Rize má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.0 Le Havre.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Rize inkasujícím 1.5 a Le Havre inkasujícím 1.5 na zápas.

Le Havre měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Rize s 100% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Rize má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Rize

Rize

VS
Le Havre

Le Havre

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více