Přeskočit na obsah
Porovnat Rize vs Nantes

Rize vs Nantes Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Rize vs Nantes: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Rize Rize Domácí
Nantes Nantes Hosté
Rize
49.0
P V P R V V P P V V

Posledních 10 Zápasů

Nantes
38.1
P V P P R R R P P P

Vyhrané Kategorie

10

Rize

2

Remíza

3

Nantes

Radar Výkonnosti

Rize
Nantes

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.7

7 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-5

-5

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Q. Laçi (4 gólů)
M. Abline (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
100%

4V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
49.3

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.6

57.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 65.6

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.82

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.22

0.95

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.25

Upravená Síla
49.0

Útok: 53.0, Obrana: 49.6, Forma: 49.6

38.1

Útok: 25.1, Obrana: 64.4, Forma: 10.7

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
2

16-30'

2

31-45'

1
5

46-60'

4
2

61-75'

4

76-90+'

Rize
Nantes
Rize

Rozbor Síly

49.0

Celkově

Útok 53.0
Obrana 49.6
Forma 49.6
Stálost 38.8
Nantes

Rozbor Síly

38.1

Celkově

Útok 25.1
Obrana 64.4
Forma 10.7
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

58.6 vs 65.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Rize logo Rize
P
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
P
Kayseri (49%)
R
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
P
Fatih (60%)
P
Trabzonspor (74%)
Nantes logo Nantes
P
Lens (76%)
V
Marseille (61%)
P
Rennes (80%)
P
Paris SG (84%)
R
Brest (56%)
R
Auxerre (71%)
R
Metz (48%)
P
Strasbourg (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Eyüp V
0 - 4 P
58%
Konyaspor D
3 - 2 V
61%
Kayseri V
0 - 2 P
49%
Fenerbahçe V
2 - 2 R
73%
Gaziantep D
2 - 1 V
49%
Samsunspor D
4 - 1 V
62%
Fatih V
1 - 2 P
60%
Trabzonspor V
0 - 1 P
74%
Antalyaspor D
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa V
3 - 0 V
57%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lens V
0 - 1 P
76%
Marseille D
3 - 0 V
61%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Paris SG V
0 - 3 P
84%
Brest D
1 - 1 R
56%
Auxerre V
0 - 0 R
71%
Metz V
0 - 0 R
48%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Angers D
0 - 1 P
47%
Lille V
0 - 1 P
78%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 49.3 vs 57.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Rize má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 0.7 Nantes.

Nantes má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Rize.

Nantes měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Rize s 100% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Rize má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 10.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Rize

Rize

VS
Nantes

Nantes

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více