Přeskočit na obsah
Porovnat Roma vs Copenhagen

Roma vs Copenhagen Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Roma vs Copenhagen: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Roma Roma Domácí
Copenhagen Copenhagen Hosté
Roma
59.0
V V V R V P V P P R

Posledních 10 Zápasů

Copenhagen
68.2
V R V V V V V P P P

Vyhrané Kategorie

3

Roma

3

Remíza

9

Copenhagen

Radar Výkonnosti

Roma
Copenhagen

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

60%

6V, 1R, 3P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

2.8

28 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

+16

+16

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

100%

10 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Malen (8 gólů)
Y. Moukoko (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 14 / 2. Poločas: 14
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
57.5

Obtížnost Ligy: 89.0, Kvalita Soupeře: 62.5

51.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 48.6

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.67

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.57

2.87

Skutečné: 2.8 | Rozdíl: -0.07

Upravená Síla
59.0

Útok: 75.2, Obrana: 53.8, Forma: 53.8

68.2

Útok: 94.5, Obrana: 60.7, Forma: 60.7

Analýza Času Gólů

4

0-15'

5
2

16-30'

5
5

31-45'

4
4

46-60'

1
3

61-75'

2
3

76-90+'

11
Roma
Copenhagen
Roma

Rozbor Síly

59.0

Celkově

Útok 75.2
Obrana 53.8
Forma 53.8
Stálost 45.7
Copenhagen

Rozbor Síly

68.2

Celkově

Útok 94.5
Obrana 60.7
Forma 60.7
Stálost 43.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

62.5 vs 48.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Roma logo Roma
V
Parma (62%)
V
Fiorentina (66%)
V
Bologna (63%)
R
Atalanta (64%)
V
Pisa (40%)
P
Inter Milan (84%)
V
Lecce (53%)
P
Bologna (56%)
Copenhagen logo Copenhagen
V
Silkeborg (57%)
R
Fredericia (48%)
V
Vejle (39%)
V
OB (50%)
V
Vejle (44%)
V
Randers (52%)
V
Silkeborg (52%)
P
Fredericia (43%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Parma V
3 - 2 V
62%
Fiorentina D
4 - 0 V
66%
Bologna V
2 - 0 V
63%
Atalanta D
1 - 1 R
64%
Pisa D
3 - 0 V
40%
Inter Milan V
2 - 5 P
84%
Lecce D
1 - 0 V
53%
Bologna D
3 - 4 P
56%
Como V
1 - 2 P
76%
Bologna V
1 - 1 R
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Silkeborg V
4 - 0 V
57%
Fredericia V
3 - 3 R
48%
Vejle D
3 - 0 V
39%
OB D
2 - 1 V
50%
Vejle V
4 - 1 V
44%
Randers V
2 - 1 V
52%
Silkeborg D
7 - 0 V
52%
Fredericia D
1 - 2 P
43%
OB V
1 - 2 P
55%
Randers D
1 - 2 P
46%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 57.5 vs 51.2), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Copenhagen má útočnou výhodu s 2.8 góly na zápas oproti 2.1 Roma.

Copenhagen má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Roma.

Copenhagen nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Copenhagen je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Copenhagen má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Roma

Roma

VS
Copenhagen

Copenhagen

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více