Přeskočit na obsah
Porovnat Roma vs Slavia Prague

Roma vs Slavia Prague Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Roma vs Slavia Prague: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Roma Roma Domácí
Slavia Prague Slavia Prague Hosté
Roma
59.0
V V V R V P V P P R

Posledních 10 Zápasů

Slavia Prague
73.7
V V V P R V V V V V

Vyhrané Kategorie

4

Roma

5

Remíza

6

Slavia Prague

Radar Výkonnosti

Roma
Slavia Prague

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

80%

8V, 1R, 1P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

+11

+11

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Malen (8 gólů)
T. Chorý (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
57.5

Obtížnost Ligy: 89.0, Kvalita Soupeře: 62.5

53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.67

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.57

1.86

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
59.0

Útok: 75.2, Obrana: 53.8, Forma: 53.8

73.7

Útok: 65.5, Obrana: 75.8, Forma: 82.7

Analýza Času Gólů

4

0-15'

1
2

16-30'

4
5

31-45'

3
4

46-60'

6
3

61-75'

1
3

76-90+'

4
Roma
Slavia Prague
Roma

Rozbor Síly

59.0

Celkově

Útok 75.2
Obrana 53.8
Forma 53.8
Stálost 45.7
Slavia Prague

Rozbor Síly

73.7

Celkově

Útok 65.5
Obrana 75.8
Forma 82.7
Stálost 68.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

62.5 vs 50.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Roma logo Roma
V
Parma (62%)
V
Fiorentina (66%)
V
Bologna (63%)
R
Atalanta (64%)
V
Pisa (40%)
P
Inter Milan (84%)
V
Lecce (53%)
P
Bologna (56%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Parma V
3 - 2 V
62%
Fiorentina D
4 - 0 V
66%
Bologna V
2 - 0 V
63%
Atalanta D
1 - 1 R
64%
Pisa D
3 - 0 V
40%
Inter Milan V
2 - 5 P
84%
Lecce D
1 - 0 V
53%
Bologna D
3 - 4 P
56%
Como V
1 - 2 P
76%
Bologna V
1 - 1 R
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc D
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague D
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 57.5 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Roma na průměru 2.1 a Slavia Prague na 1.9 gólů na zápas.

Slavia Prague má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.5 Roma.

Slavia Prague nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Slavia Prague s 80% domácích výher.

Slavia Prague je silný tým venku s 80% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Slavia Prague má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Roma

Roma

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více