Přeskočit na obsah
Porovnat Sassuolo vs Bayern Munich

Sassuolo vs Bayern Munich Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sassuolo vs Bayern Munich: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sassuolo Sassuolo Domácí
Bayern Munich Bayern Munich Hosté
Sassuolo
52.4
P V R V P V R P P V

Posledních 10 Zápasů

Bayern Munich
78.0
V R R P V V V V V V

Vyhrané Kategorie

2

Sassuolo

2

Remíza

11

Bayern Munich

Radar Výkonnosti

Sassuolo
Bayern Munich

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

70%

7V, 2R, 1P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

3.0

30 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+12

+12

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Thorstvedt (2 gólů)
H. Kane (7 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 19
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
64.8

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.9

74.0

Obtížnost Ligy: 88.8, Kvalita Soupeře: 67.1

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.58

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.38

3.73

Skutečné: 3.0 | Rozdíl: -0.73

Upravená Síla
52.4

Útok: 45.9, Obrana: 72.7, Forma: 45.9

78.0

Útok: 100, Obrana: 49.6, Forma: 86.8

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
1

16-30'

2
3

31-45'

7
5

46-60'

7
1

61-75'

4
1

76-90+'

8
Sassuolo
Bayern Munich
Sassuolo

Rozbor Síly

52.4

Celkově

Útok 45.9
Obrana 72.7
Forma 45.9
Stálost 44.8
Bayern Munich

Rozbor Síly

78.0

Celkově

Útok 100
Obrana 49.6
Forma 86.8
Stálost 63.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 88.8

Kvalita Soupeře

67.9 vs 67.1

Proti Elitě

20% vs 60%
Sassuolo logo Sassuolo
P
Torino (74%)
V
AC Milan (60%)
R
Fiorentina (71%)
V
Como (71%)
P
Genoa (67%)
V
Cagliari (53%)
R
Juventus (85%)
P
Bologna (58%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
R
Paris SG (83%)
R
Heidenheim (62%)
P
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Torino V
1 - 2 P
74%
AC Milan D
2 - 0 V
60%
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Como D
2 - 1 V
71%
Genoa V
1 - 2 P
67%
Cagliari D
2 - 1 V
53%
Juventus V
1 - 1 R
85%
Bologna D
0 - 1 P
58%
Lazio V
1 - 2 P
76%
Atalanta D
2 - 1 V
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Wolfsburg V
1 - 0 V
55%
Paris SG D
1 - 1 R
83%
Heidenheim D
3 - 3 R
62%
Paris SG V
4 - 5 P
88%
Mainz 05 V
4 - 3 V
70%
Leverkusen V
2 - 0 V
51%
Stuttgart D
4 - 2 V
70%
Real Madrid D
4 - 3 V
66%
St. Pauli V
5 - 0 V
55%
Real Madrid V
2 - 1 V
71%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 64.8 vs 74.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Bayern Munich je na jiné úrovni, s průměrem 3.0 gólů na zápas a H. Kane v čele s 7 góly. Sassuolo dává pouze 1.2 na zápas.

Sassuolo má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.8 Bayern Munich.

Sassuolo měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Bayern Munich prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 3 z 5 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Sassuolo s 80% domácích výher.

Bayern Munich je silný tým venku s 83% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.5 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Bayern Munich se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (78.0 vs 52.4) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sassuolo

Sassuolo

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více