Přeskočit na obsah
Porovnat Sassuolo vs Napredak

Sassuolo vs Napredak Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sassuolo vs Napredak: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sassuolo Sassuolo Domácí
Napredak Napredak Hosté
Sassuolo
52.4
P V R V P V R P P V

Posledních 10 Zápasů

Napredak
25.8
V P P P P P P P R P

Vyhrané Kategorie

11

Sassuolo

2

Remíza

2

Napredak

Radar Výkonnosti

Sassuolo
Napredak

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

10%

1V, 1R, 8P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.4

24 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-16

-16

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Thorstvedt (2 gólů)
N. Bogdanovski (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
64.8

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.9

41.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 55.5

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.58

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.38

0.82

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.02

Upravená Síla
52.4

Útok: 45.9, Obrana: 72.7, Forma: 45.9

25.8

Útok: 24.4, Obrana: 18.3, Forma: 9.1

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

1
5

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Sassuolo
Napredak
Sassuolo

Rozbor Síly

52.4

Celkově

Útok 45.9
Obrana 72.7
Forma 45.9
Stálost 44.8
Napredak

Rozbor Síly

25.8

Celkově

Útok 24.4
Obrana 18.3
Forma 9.1
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

67.9 vs 55.5

Proti Elitě

20% vs 0%
Sassuolo logo Sassuolo
P
Torino (74%)
V
AC Milan (60%)
R
Fiorentina (71%)
V
Como (71%)
P
Genoa (67%)
V
Cagliari (53%)
R
Juventus (85%)
P
Bologna (58%)
Napredak logo Napredak
V
Spartak (33%)
P
Radnički Niš (44%)
P
Javor (56%)
P
FK IMT (58%)
P
TSC (60%)
P
Mladost Lučani (53%)
P
TSC (56%)
P
Vojvodina (68%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Torino V
1 - 2 P
74%
AC Milan D
2 - 0 V
60%
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Como D
2 - 1 V
71%
Genoa V
1 - 2 P
67%
Cagliari D
2 - 1 V
53%
Juventus V
1 - 1 R
85%
Bologna D
0 - 1 P
58%
Lazio V
1 - 2 P
76%
Atalanta D
2 - 1 V
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Spartak V
3 - 0 V
33%
Radnički Niš D
0 - 1 P
44%
Javor V
0 - 4 P
56%
FK IMT D
0 - 1 P
58%
TSC V
1 - 4 P
60%
Mladost Lučani V
0 - 2 P
53%
TSC D
1 - 2 P
56%
Vojvodina V
1 - 4 P
68%
OFK D
2 - 2 R
53%
Red Star V
0 - 4 P
74%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Sassuolo čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.8) ve srovnání s Napredak (SoS: 41.4). To znamená, že statistiky Sassuolo mají větší váhu.

Sassuolo má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Napredak.

V obraně je Sassuolo výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Napredak inkasuje 2.4 na zápas.

Sassuolo měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Sassuolo s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Sassuolo se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (52.4 vs 25.8) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sassuolo

Sassuolo

VS
Napredak

Napredak

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více