Přeskočit na obsah
Porovnat Sassuolo vs Strasbourg

Sassuolo vs Strasbourg Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sassuolo vs Strasbourg: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sassuolo Sassuolo Domácí
Strasbourg Strasbourg Hosté
Sassuolo
52.4
P V R V P V R P P V

Posledních 10 Zápasů

Strasbourg
41.4
R P P P V P P V P V

Vyhrané Kategorie

11

Sassuolo

2

Remíza

2

Strasbourg

Radar Výkonnosti

Sassuolo
Strasbourg

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-3

-3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Thorstvedt (2 gólů)
J. Enciso (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
64.8

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.9

52.9

Obtížnost Ligy: 78.7, Kvalita Soupeře: 61.3

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.58

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.38

1.31

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.11

Upravená Síla
52.4

Útok: 45.9, Obrana: 72.7, Forma: 45.9

41.4

Útok: 41.2, Obrana: 51.4, Forma: 30.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

3
3

31-45'

3
5

46-60'

1
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Sassuolo
Strasbourg
Sassuolo

Rozbor Síly

52.4

Celkově

Útok 45.9
Obrana 72.7
Forma 45.9
Stálost 44.8
Strasbourg

Rozbor Síly

41.4

Celkově

Útok 41.2
Obrana 51.4
Forma 30.9
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 78.7

Kvalita Soupeře

67.9 vs 61.3

Proti Elitě

20% vs 0%
Sassuolo logo Sassuolo
P
Torino (74%)
V
AC Milan (60%)
R
Fiorentina (71%)
V
Como (71%)
P
Genoa (67%)
V
Cagliari (53%)
R
Juventus (85%)
P
Bologna (58%)
Strasbourg logo Strasbourg
R
Angers (52%)
P
Rayo (68%)
P
Toulouse (57%)
P
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
P
Nice (39%)
P
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Torino V
1 - 2 P
74%
AC Milan D
2 - 0 V
60%
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Como D
2 - 1 V
71%
Genoa V
1 - 2 P
67%
Cagliari D
2 - 1 V
53%
Juventus V
1 - 1 R
85%
Bologna D
0 - 1 P
58%
Lazio V
1 - 2 P
76%
Atalanta D
2 - 1 V
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Angers V
1 - 1 R
52%
Rayo D
0 - 1 P
68%
Toulouse D
1 - 2 P
57%
Rayo V
0 - 1 P
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice D
0 - 2 P
39%
Rennes D
0 - 3 P
75%
Mainz 05 D
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 P
65%
Nice D
3 - 1 V
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Sassuolo čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.8) ve srovnání s Strasbourg (SoS: 52.9). To znamená, že statistiky Sassuolo mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Sassuolo na průměru 1.2 a Strasbourg na 1.2 gólů na zápas.

Sassuolo má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.5 Strasbourg.

Sassuolo měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Sassuolo s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Sassuolo má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sassuolo

Sassuolo

VS
Strasbourg

Strasbourg

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více