Přeskočit na obsah
Porovnat Silkeborg vs Mechelen

Silkeborg vs Mechelen Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Silkeborg vs Mechelen: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Silkeborg Silkeborg Domácí
Mechelen Mechelen Hosté
Silkeborg
48.2
P V V V R V P V R P

Posledních 10 Zápasů

Mechelen
26.6
P V P P P P R P V P

Vyhrané Kategorie

10

Silkeborg

5

Remíza

0

Mechelen

Radar Výkonnosti

Silkeborg
Mechelen

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.0

20 / 10 zápasů

2.4

24 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-16

-16

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Adamsen (6 gólů)
B. Boersma (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.5

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 50.8

44.7

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.72

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.02

0.83

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.03

Upravená Síla
48.2

Útok: 58.1, Obrana: 34.2, Forma: 51.2

26.6

Útok: 25.3, Obrana: 18.9, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

1

46-60'

2
4

61-75'

1
5

76-90+'

2
Silkeborg
Mechelen
Silkeborg

Rozbor Síly

48.2

Celkově

Útok 58.1
Obrana 34.2
Forma 51.2
Stálost 45.7
Mechelen

Rozbor Síly

26.6

Celkově

Útok 25.3
Obrana 18.9
Forma 18.9
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

50.8 vs 59.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Silkeborg logo Silkeborg
P
Copenhagen (63%)
V
OB (55%)
V
Randers (46%)
V
Vejle (44%)
R
Fredericia (43%)
V
OB (50%)
P
Copenhagen (68%)
V
Randers (52%)
Mechelen logo Mechelen
P
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
P
Sint-Truiden (44%)
P
Club Brugge (71%)
P
Anderlecht (35%)
P
R. Union SG (75%)
R
Gent (63%)
P
Club Brugge (83%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Copenhagen D
0 - 4 P
63%
OB V
3 - 2 V
55%
Randers D
2 - 0 V
46%
Vejle V
2 - 1 V
44%
Fredericia D
2 - 2 R
43%
OB D
3 - 1 V
50%
Copenhagen V
0 - 7 P
68%
Randers V
3 - 0 V
52%
Vejle D
1 - 1 R
39%
Fredericia V
1 - 2 P
48%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
R. Union SG V
0 - 3 P
69%
Gent D
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 P
44%
Club Brugge V
1 - 6 P
71%
Anderlecht D
1 - 2 P
35%
R. Union SG D
0 - 1 P
75%
Gent V
1 - 1 R
63%
Club Brugge V
1 - 4 P
83%
Anderlecht D
1 - 0 V
47%
Gent V
1 - 3 P
63%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.5 vs 44.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Silkeborg má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 0.8 Mechelen.

Silkeborg má obrannou výhodu, inkasuje 2.0 na zápas oproti 2.4 Mechelen.

Silkeborg nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Mechelen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Silkeborg je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.5 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Silkeborg se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (48.2 vs 26.6) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Silkeborg

Silkeborg

VS
Mechelen

Mechelen

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více