Přeskočit na obsah
Porovnat Sint-Truiden vs Barcelona

Sint-Truiden vs Barcelona Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sint-Truiden vs Barcelona: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sint-Truiden Sint-Truiden Domácí
Barcelona Barcelona Hosté
Sint-Truiden
43.1
P V V V R P P P P V

Posledních 10 Zápasů

Barcelona
96.0
V V V V V V P V V V

Vyhrané Kategorie

0

Sint-Truiden

3

Remíza

12

Barcelona

Radar Výkonnosti

Sint-Truiden
Barcelona

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 1R, 5P

90%

9V, 0R, 1P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.3

23 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+15

+15

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Ito (3 gólů)
Ferran Torres (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 13 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

100%

4V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
45.2

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 61.2

84.7

Obtížnost Ligy: 94.2, Kvalita Soupeře: 62.8

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

100%

2V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.22

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.02

2.74

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.44

Upravená Síla
43.1

Útok: 38.1, Obrana: 57.1, Forma: 38.1

96.0

Útok: 100, Obrana: 98.8, Forma: 100

Analýza Času Gólů

0-15'

4
2

16-30'

5
1

31-45'

3
1

46-60'

3
3

61-75'

3
5

76-90+'

5
Sint-Truiden
Barcelona
Sint-Truiden

Rozbor Síly

43.1

Celkově

Útok 38.1
Obrana 57.1
Forma 38.1
Stálost 39.7
Barcelona

Rozbor Síly

96.0

Celkově

Útok 100
Obrana 98.8
Forma 100
Stálost 75.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 94.2

Kvalita Soupeře

61.2 vs 62.8

Proti Elitě

0% vs 100%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
P
Club Brugge (71%)
V
R. Union SG (64%)
V
Mechelen (34%)
V
Anderlecht (35%)
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (78%)
P
R. Union SG (80%)
P
R. Union SG (75%)
Barcelona logo Barcelona
V
Real Madrid (65%)
V
Osasuna (63%)
V
Getafe (72%)
V
Celta Vigo (54%)
V
Atlético (67%)
V
Espanyol (50%)
P
Atlético (62%)
V
Atlético (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Club Brugge V
0 - 2 P
71%
R. Union SG D
2 - 1 V
64%
Mechelen V
4 - 1 V
34%
Anderlecht D
2 - 0 V
35%
Gent V
0 - 0 R
51%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
R. Union SG V
0 - 1 P
80%
R. Union SG D
1 - 3 P
75%
Genk V
0 - 1 P
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 V
58%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Real Madrid D
2 - 0 V
65%
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Getafe V
2 - 0 V
72%
Celta Vigo D
1 - 0 V
54%
Atlético V
2 - 1 V
67%
Espanyol D
4 - 1 V
50%
Atlético D
0 - 2 P
62%
Atlético V
2 - 1 V
66%
Rayo D
1 - 0 V
74%
Newcastle D
7 - 2 V
55%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Barcelona čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 84.7) ve srovnání s Sint-Truiden (SoS: 45.2). To znamená, že statistiky Barcelona mají větší váhu.

Útok Barcelona je na jiné úrovni, s průměrem 2.3 gólů na zápas a Ferran Torres v čele s 5 góly. Sint-Truiden dává pouze 1.2 na zápas.

Barcelona má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.2 Sint-Truiden.

Sint-Truiden měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Barcelona s 83% domácích výher.

Barcelona je silný tým venku s 100% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je Barcelona jasným favoritem. Převaha v útoku (100), obraně (98.8) a formě (100) nenechává prostor pro pochybnosti. Sint-Truiden potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Barcelona

Barcelona

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více