Přeskočit na obsah
Porovnat Sint-Truiden vs Benfica

Sint-Truiden vs Benfica Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sint-Truiden vs Benfica: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sint-Truiden Sint-Truiden Domácí
Benfica Benfica Hosté
Sint-Truiden
43.1
P V V V R P P P P V

Posledních 10 Zápasů

Benfica
75.2
R R V V V R V V R V

Vyhrané Kategorie

0

Sint-Truiden

3

Remíza

12

Benfica

Radar Výkonnosti

Sint-Truiden
Benfica

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 1R, 5P

60%

6V, 4R, 0P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+11

+11

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Ito (3 gólů)
A. Schjelderup (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
45.2

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 61.2

65.6

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.3

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.22

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.02

2.52

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.32

Upravená Síla
43.1

Útok: 38.1, Obrana: 57.1, Forma: 38.1

75.2

Útok: 84.8, Obrana: 73.2, Forma: 69.4

Analýza Času Gólů

0-15'

5
2

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

3
3

61-75'

4
5

76-90+'

6
Sint-Truiden
Benfica
Sint-Truiden

Rozbor Síly

43.1

Celkově

Útok 38.1
Obrana 57.1
Forma 38.1
Stálost 39.7
Benfica

Rozbor Síly

75.2

Celkově

Útok 84.8
Obrana 73.2
Forma 69.4
Stálost 71.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 79.0

Kvalita Soupeře

61.2 vs 61.3

Proti Elitě

0% vs 50%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
P
Club Brugge (71%)
V
R. Union SG (64%)
V
Mechelen (34%)
V
Anderlecht (35%)
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (78%)
P
R. Union SG (80%)
P
R. Union SG (75%)
Benfica logo Benfica
R
Braga (64%)
R
Famalicão (74%)
V
Moreirense (50%)
V
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
R
Casa Pia (53%)
V
Vitória SC (54%)
V
Arouca (62%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Club Brugge V
0 - 2 P
71%
R. Union SG D
2 - 1 V
64%
Mechelen V
4 - 1 V
34%
Anderlecht D
2 - 0 V
35%
Gent V
0 - 0 R
51%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
R. Union SG V
0 - 1 P
80%
R. Union SG D
1 - 3 P
75%
Genk V
0 - 1 P
66%
Cercle Brugge D
2 - 1 V
58%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Braga D
2 - 2 R
64%
Famalicão V
2 - 2 R
74%
Moreirense D
4 - 1 V
50%
Sporting V
2 - 1 V
75%
Nacional D
2 - 0 V
52%
Casa Pia V
1 - 1 R
53%
Vitória SC D
3 - 0 V
54%
Arouca V
2 - 1 V
62%
Porto D
2 - 2 R
69%
Gil Vicente V
2 - 1 V
60%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Benfica čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 65.6) ve srovnání s Sint-Truiden (SoS: 45.2). To znamená, že statistiky Benfica mají větší váhu.

Útok Benfica je na jiné úrovni, s průměrem 2.2 gólů na zápas a A. Schjelderup v čele s 5 góly. Sint-Truiden dává pouze 1.2 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Sint-Truiden inkasujícím 1.2 a Benfica inkasujícím 1.1 na zápas.

Sint-Truiden měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Benfica je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Benfica jasným favoritem. Převaha v útoku (84.8), obraně (73.2) a formě (69.4) nenechává prostor pro pochybnosti. Sint-Truiden potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Benfica

Benfica

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více