Přeskočit na obsah
Porovnat Sønderjyske vs Valencia

Sønderjyske vs Valencia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sønderjyske vs Valencia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sønderjyske Sønderjyske Domácí
Valencia Valencia Hosté
Sønderjyske
38.5
V P V P P P R P R V

Posledních 10 Zápasů

Valencia
52.5
V P V R P P V P V V

Vyhrané Kategorie

1

Sønderjyske

5

Remíza

9

Valencia

Radar Výkonnosti

Sønderjyske
Valencia

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

+1

+1

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Hyseni (3 gólů)
U. Sadiq (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.6

58.9

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.84

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.16

1.4

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.2

Upravená Síla
38.5

Útok: 34.7, Obrana: 45.2, Forma: 31.3

52.5

Útok: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

4
1

61-75'

3
4

76-90+'

3
Sønderjyske
Valencia
Sønderjyske

Rozbor Síly

38.5

Celkově

Útok 34.7
Obrana 45.2
Forma 31.3
Stálost 49.3
Valencia

Rozbor Síly

52.5

Celkově

Útok 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

53.6 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Sønderjyske logo Sønderjyske
V
Viborg (55%)
P
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
P
Midtjylland (52%)
P
Brøndby (49%)
P
Viborg (50%)
R
Midtjylland (57%)
P
Nordsjælland (60%)
Valencia logo Valencia
V
Athletic (60%)
P
Atlético (61%)
V
Girona (59%)
R
Mallorca (73%)
P
Elche (66%)
P
Celta Vigo (54%)
V
Sevilla (63%)
P
Oviedo (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Viborg V
1 - 0 V
55%
AGF V
1 - 2 P
62%
Brøndby D
3 - 0 V
44%
Midtjylland D
1 - 2 P
52%
Brøndby V
0 - 6 P
49%
Viborg D
0 - 2 P
50%
Midtjylland V
2 - 2 R
57%
Nordsjælland V
0 - 2 P
60%
AGF D
1 - 1 R
57%
OB D
1 - 0 V
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Athletic V
1 - 0 V
60%
Atlético D
0 - 2 P
61%
Girona D
2 - 1 V
59%
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Elche V
0 - 1 P
66%
Celta Vigo D
2 - 3 P
54%
Sevilla V
2 - 0 V
63%
Oviedo V
0 - 1 P
66%
Alavés D
3 - 2 V
60%
Osasuna D
1 - 0 V
58%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.2 vs 58.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Sønderjyske na průměru 1.0 a Valencia na 1.2 gólů na zápas.

Valencia má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.7 Sønderjyske.

Sønderjyske nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Valencia má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sønderjyske

Sønderjyske

VS
Valencia

Valencia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více