Přeskočit na obsah
Porovnat Sparta Prague vs Brann

Sparta Prague vs Brann Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sparta Prague vs Brann: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sparta Prague Sparta Prague Domácí
Brann Brann Hosté
Sparta Prague
47.6
R P V P V V V P V P

Posledních 10 Zápasů

Brann
45.1
V V R P P V P P P P

Vyhrané Kategorie

6

Sparta Prague

3

Remíza

6

Brann

Radar Výkonnosti

Sparta Prague
Brann

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+5

+5

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Kuchta (6 gólů)
K. Ingason (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
44.3

Obtížnost Ligy: 62.0, Kvalita Soupeře: 55.8

42.3

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.6

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.6

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: 0.0

2.14

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.24

Upravená Síla
47.6

Útok: 50.3, Obrana: 50.3, Forma: 47.1

45.1

Útok: 58.5, Obrana: 49.2, Forma: 27.7

Analýza Času Gólů

0-15'

1
3

16-30'

3
4

31-45'

5
4

46-60'

4
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Sparta Prague
Brann
Sparta Prague

Rozbor Síly

47.6

Celkově

Útok 50.3
Obrana 50.3
Forma 47.1
Stálost 38.8
Brann

Rozbor Síly

45.1

Celkově

Útok 58.5
Obrana 49.2
Forma 27.7
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

55.8 vs 55.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Sparta Prague logo Sparta Prague
R
Plzeň (59%)
P
Slavia Prague (74%)
V
Jablonec (44%)
P
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Teplice (54%)
V
Karviná (43%)
P
AZ (66%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
R
Rosenborg (46%)
P
Viking (70%)
P
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
P
Tromsø (63%)
P
Kristiansund (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Slavia Prague V
2 - 3 P
74%
Jablonec D
2 - 0 V
44%
Bohemians V
0 - 2 P
58%
Jablonec D
3 - 1 V
44%
Teplice V
1 - 0 V
54%
Karviná D
2 - 0 V
43%
AZ D
0 - 4 P
66%
Slovácko D
5 - 2 V
45%
AZ V
1 - 2 P
71%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fredrikstad D
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 R
46%
Viking V
2 - 3 P
70%
Sandefjord D
0 - 1 P
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø D
1 - 2 P
63%
Kristiansund V
2 - 3 P
48%
Bologna V
0 - 1 P
61%
Bologna D
0 - 1 P
56%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 44.3 vs 42.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Sparta Prague na průměru 1.6 a Brann na 1.9 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Sparta Prague inkasujícím 1.4 a Brann inkasujícím 1.4 na zápas.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sparta Prague

Sparta Prague

VS
Brann

Brann

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více