Přeskočit na obsah
Porovnat Braga vs Angers

Braga vs Angers Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Braga vs Angers: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Braga Braga Domácí
Angers Angers Hosté
Braga
55.4
R P R V P V R V V R

Posledních 10 Zápasů

Angers
30.8
R P P R P R P P V P

Vyhrané Kategorie

13

Braga

2

Remíza

0

Angers

Radar Výkonnosti

Braga
Angers

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-13

-13

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Pau Víctor (5 gólů)
P. Peter (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 1 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
63.4

Obtížnost Ligy: 81.4, Kvalita Soupeře: 64.5

57.7

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 66.7

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.93

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.33

0.6

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: 0.0

Upravená Síla
55.4

Útok: 60.5, Obrana: 60.5, Forma: 45.4

30.8

Útok: 21.5, Obrana: 39.5, Forma: 10.8

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

1
Braga
Angers
Braga

Rozbor Síly

55.4

Celkově

Útok 60.5
Obrana 60.5
Forma 45.4
Stálost 56.8
Angers

Rozbor Síly

30.8

Celkově

Útok 21.5
Obrana 39.5
Forma 10.8
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.4 vs 86.0

Kvalita Soupeře

64.5 vs 66.7

Proti Elitě

33% vs 0%
Braga logo Braga
R
Benfica (80%)
P
Freiburg (69%)
R
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
P
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
R
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Angers logo Angers
R
Strasbourg (55%)
P
Auxerre (71%)
P
Paris SG (79%)
R
Le Havre (53%)
P
Rennes (80%)
R
Lyon (65%)
P
Lens (76%)
P
Nice (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Benfica V
2 - 2 R
80%
Freiburg V
1 - 3 P
69%
Estoril D
1 - 1 R
47%
Freiburg D
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 P
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca D
1 - 0 V
57%
Betis D
1 - 1 R
65%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Strasbourg D
1 - 1 R
55%
Auxerre V
1 - 3 P
71%
Paris SG D
0 - 3 P
79%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Lens V
1 - 5 P
76%
Nice D
0 - 2 P
55%
Nantes V
1 - 0 V
56%
Monaco V
0 - 2 P
77%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.4 vs 57.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Braga je na jiné úrovni, s průměrem 1.6 gólů na zápas a Pau Víctor v čele s 5 góly. Angers dává pouze 0.6 na zápas.

Braga má obrannou výhodu, inkasuje 1.4 na zápas oproti 1.9 Angers.

Braga měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Angers měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Braga se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.4 vs 30.8) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Braga

Braga

VS
Angers

Angers

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více