Přeskočit na obsah
Porovnat Braga vs Rakousko

Braga vs Rakousko Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Braga vs Rakousko: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Braga Braga Domácí
Rakousko Rakousko Hosté
Braga
55.4
R P R V P V R V V R

Posledních 10 Zápasů

Rakousko
44.0
V V R P P R P V P V

Vyhrané Kategorie

11

Braga

2

Remíza

2

Rakousko

Radar Výkonnosti

Braga
Rakousko

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Pau Víctor (5 gólů)
K. Boateng (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
63.4

Obtížnost Ligy: 81.4, Kvalita Soupeře: 64.5

54.0

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.3

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.93

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.33

1.15

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
55.4

Útok: 60.5, Obrana: 60.5, Forma: 45.4

44.0

Útok: 45.1, Obrana: 45.1, Forma: 41.6

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

4
2

61-75'

3
4

76-90+'

1
Braga
Rakousko
Braga

Rozbor Síly

55.4

Celkově

Útok 60.5
Obrana 60.5
Forma 45.4
Stálost 56.8
Rakousko

Rozbor Síly

44.0

Celkově

Útok 45.1
Obrana 45.1
Forma 41.6
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.4 vs 55.0

Kvalita Soupeře

64.5 vs 53.3

Proti Elitě

33% vs 0%
Braga logo Braga
R
Benfica (80%)
P
Freiburg (69%)
R
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
P
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
R
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Rakousko logo Rakousko
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
R
Sturm (66%)
P
RB Salzburg (51%)
P
RB Salzburg (46%)
R
Rapid Vienna (48%)
P
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Benfica V
2 - 2 R
80%
Freiburg V
1 - 3 P
69%
Estoril D
1 - 1 R
47%
Freiburg D
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 P
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca D
1 - 0 V
57%
Betis D
1 - 1 R
65%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Hartberg D
1 - 0 V
39%
Sturm V
1 - 1 R
66%
RB Salzburg V
1 - 3 P
51%
RB Salzburg D
1 - 3 P
46%
Rapid Vienna D
1 - 1 R
48%
LASK V
1 - 4 P
69%
Hartberg V
1 - 0 V
44%
Sturm D
2 - 5 P
62%
Ried V
2 - 0 V
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.4 vs 54.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Braga má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.3 Austria.

Braga má obrannou výhodu, inkasuje 1.4 na zápas oproti 1.7 Austria.

Braga měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Austria nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Braga má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.4 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Braga

Braga

VS
Rakousko

Rakousko

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více