Přeskočit na obsah
Porovnat Braga vs Cagliari

Braga vs Cagliari Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Braga vs Cagliari: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Braga Braga Domácí
Cagliari Cagliari Hosté
Braga
55.4
R P R V P V R V V R

Posledních 10 Zápasů

Cagliari
36.9
P R V P V P P P P R

Vyhrané Kategorie

12

Braga

3

Remíza

0

Cagliari

Radar Výkonnosti

Braga
Cagliari

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-8

-8

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Pau Víctor (5 gólů)
S. Esposito (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
63.4

Obtížnost Ligy: 81.4, Kvalita Soupeře: 64.5

59.0

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 65.8

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.93

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.33

0.94

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.14

Upravená Síla
55.4

Útok: 60.5, Obrana: 60.5, Forma: 45.4

36.9

Útok: 29.1, Obrana: 50.9, Forma: 21.8

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

3
4

76-90+'

Braga
Cagliari
Braga

Rozbor Síly

55.4

Celkově

Útok 60.5
Obrana 60.5
Forma 45.4
Stálost 56.8
Cagliari

Rozbor Síly

36.9

Celkově

Útok 29.1
Obrana 50.9
Forma 21.8
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.4 vs 90.0

Kvalita Soupeře

64.5 vs 65.8

Proti Elitě

33% vs 0%
Braga logo Braga
R
Benfica (80%)
P
Freiburg (69%)
R
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
P
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
R
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Cagliari logo Cagliari
P
Udinese (74%)
R
Bologna (63%)
V
Atalanta (64%)
P
Inter Milan (84%)
V
Cremonese (51%)
P
Sassuolo (69%)
P
Napoli (74%)
P
Pisa (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Benfica V
2 - 2 R
80%
Freiburg V
1 - 3 P
69%
Estoril D
1 - 1 R
47%
Freiburg D
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 P
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca D
1 - 0 V
57%
Betis D
1 - 1 R
65%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Udinese D
0 - 2 P
74%
Bologna V
0 - 0 R
63%
Atalanta D
3 - 2 V
64%
Inter Milan V
0 - 3 P
84%
Cremonese D
1 - 0 V
51%
Sassuolo V
1 - 2 P
69%
Napoli D
0 - 1 P
74%
Pisa V
1 - 3 P
46%
Como D
1 - 2 P
71%
Parma V
1 - 1 R
62%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.4 vs 59.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Braga má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 0.8 Cagliari.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Braga inkasujícím 1.4 a Cagliari inkasujícím 1.6 na zápas.

Braga měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Cagliari měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Braga se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.4 vs 36.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Braga

Braga

VS
Cagliari

Cagliari

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více