Přeskočit na obsah
Porovnat Sporting vs Fenerbahçe

Sporting vs Fenerbahçe Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sporting vs Fenerbahçe: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sporting Sporting Domácí
Fenerbahçe Fenerbahçe Hosté
Sporting
63.8
V V R R P R V P V V

Posledních 10 Zápasů

Fenerbahçe
69.6
V V P R V V V P V R

Vyhrané Kategorie

4

Sporting

3

Remíza

8

Fenerbahçe

Radar Výkonnosti

Sporting
Fenerbahçe

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+11

+11

+9

+9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
L. Suárez (4 gólů)
Talisca (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 13
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 17
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.6

Obtížnost Ligy: 82.6, Kvalita Soupeře: 64.4

64.1

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.8

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.39

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.19

2.42

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
63.8

Útok: 77.4, Obrana: 66.9, Forma: 52.8

69.6

Útok: 83.7, Obrana: 64.7, Forma: 68.5

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
3

16-30'

1
4

31-45'

1
4

46-60'

5
6

61-75'

6
4

76-90+'

7
Sporting
Fenerbahçe
Sporting

Rozbor Síly

63.8

Celkově

Útok 77.4
Obrana 66.9
Forma 52.8
Stálost 53.2
Fenerbahçe

Rozbor Síly

69.6

Celkově

Útok 83.7
Obrana 64.7
Forma 68.5
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

82.6 vs 72.0

Kvalita Soupeře

64.4 vs 58.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Sporting logo Sporting
V
Rio Ave (66%)
V
Vitória SC (54%)
R
Tondela (52%)
R
AVS (64%)
P
Benfica (75%)
R
Arsenal (77%)
V
Estrela (54%)
P
Arsenal (72%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
V
Konyaspor (66%)
V
Başakşehir (66%)
P
Galatasaray (69%)
R
Rize (59%)
V
Kayseri (49%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Gaziantep (49%)
P
Fatih (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rio Ave V
4 - 1 V
66%
Vitória SC D
5 - 1 V
54%
Tondela D
2 - 2 R
52%
AVS V
1 - 1 R
64%
Benfica D
1 - 2 P
75%
Arsenal V
0 - 0 R
77%
Estrela V
1 - 0 V
54%
Arsenal D
0 - 1 P
72%
Santa Clara D
4 - 2 V
66%
Alverca V
4 - 1 V
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Konyaspor V
3 - 0 V
66%
Başakşehir D
3 - 1 V
66%
Galatasaray V
0 - 3 P
69%
Rize D
2 - 2 R
59%
Kayseri V
4 - 0 V
49%
Beşiktaş D
1 - 0 V
60%
Gaziantep D
4 - 1 V
49%
Fatih V
0 - 2 P
60%
Samsunspor D
3 - 2 V
62%
Antalyaspor V
2 - 2 R
48%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.6 vs 64.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Sporting na průměru 2.2 a Fenerbahçe na 2.2 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Sporting inkasujícím 1.1 a Fenerbahçe inkasujícím 1.3 na zápas.

Sporting měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Fenerbahçe nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Fenerbahçe s 80% domácích výher.

Sporting je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.4 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Fenerbahçe má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sporting

Sporting

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více