Přeskočit na obsah
Porovnat Standard vs Lorient

Standard vs Lorient Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Standard vs Lorient: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Standard Standard Domácí
Lorient Lorient Hosté
Standard
65.8
V V R P V P V R R V

Posledních 10 Zápasů

Lorient
51.4
V R P V P R P V R R

Vyhrané Kategorie

10

Standard

2

Remíza

3

Lorient

Radar Výkonnosti

Standard
Lorient

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+8

+8

+3

+3

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
C. Nielsen (3 gólů)
B. Dieng (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 14
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
67%

4V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.9

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 51.8

60.2

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 64.0

Proti Elitě
100%

1V / 1 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.77

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.07

1.78

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.38

Upravená Síla
65.8

Útok: 66.2, Obrana: 81.8, Forma: 58.5

51.4

Útok: 51.4, Obrana: 69.8, Forma: 33.1

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

4
3

31-45'

2

46-60'

3
4

61-75'

1
8

76-90+'

5
Standard
Lorient
Standard

Rozbor Síly

65.8

Celkově

Útok 66.2
Obrana 81.8
Forma 58.5
Stálost 53.2
Lorient

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 51.4
Obrana 69.8
Forma 33.1
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 81.9

Kvalita Soupeře

51.8 vs 64.0

Proti Elitě

100% vs 20%
Standard logo Standard
V
OHL (35%)
V
Antwerp (45%)
R
Genk (54%)
P
Antwerp (40%)
V
Charleroi (51%)
P
Westerlo (57%)
V
OHL (52%)
R
Westerlo (57%)
Lorient logo Lorient
V
Metz (48%)
R
Paris SG (84%)
P
Strasbourg (55%)
V
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
R
Paris FC (72%)
P
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
OHL D
2 - 1 V
35%
Antwerp V
5 - 0 V
45%
Genk V
1 - 1 R
54%
Antwerp D
1 - 2 P
40%
Charleroi V
2 - 1 V
51%
Westerlo D
1 - 2 P
57%
OHL V
3 - 1 V
52%
Westerlo D
0 - 0 R
57%
Antwerp V
1 - 1 R
57%
ZW V
1 - 0 V
70%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metz V
4 - 0 V
48%
Paris SG V
2 - 2 R
84%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Marseille D
2 - 0 V
61%
Lyon V
0 - 2 P
70%
Paris FC D
1 - 1 R
72%
Toulouse V
0 - 1 P
62%
Lens D
2 - 1 V
71%
Lille V
1 - 1 R
78%
Nice D
0 - 0 R
39%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.9 vs 60.2), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Standard má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.4 Lorient.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Standard inkasujícím 0.9 a Lorient inkasujícím 1.1 na zápas.

Lorient měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Standard je silný tým venku s 67% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Standard má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.4 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Standard

Standard

VS
Lorient

Lorient

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více