Přeskočit na obsah
Porovnat Sturm vs Olympiakos

Sturm vs Olympiakos Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sturm vs Olympiakos: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sturm Sturm Domácí
Olympiakos Olympiakos Hosté
Sturm
59.4
V R R R R R V R V V

Posledních 10 Zápasů

Olympiakos
48.6
R P V P R V R V R V

Vyhrané Kategorie

6

Sturm

6

Remíza

3

Olympiakos

Radar Výkonnosti

Sturm
Olympiakos

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 6R, 0P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Skóre
+9

+9

+5

+5

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Kiteishvili (5 gólů)
A. El Kaabi (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 51.0

43.3

Obtížnost Ligy: 60.1, Kvalita Soupeře: 55.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.71

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.09

1.11

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
59.4

Útok: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

48.6

Útok: 34.2, Obrana: 74.6, Forma: 37.3

Analýza Času Gólů

5

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
6

46-60'

2
1

61-75'

3
5

76-90+'

2
Sturm
Olympiakos
Sturm

Rozbor Síly

59.4

Celkově

Útok 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Stálost 71.2
Olympiakos

Rozbor Síly

48.6

Celkově

Útok 34.2
Obrana 74.6
Forma 37.3
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 60.1

Kvalita Soupeře

51.0 vs 55.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
R
RB Salzburg (51%)
R
Rakousko (48%)
R
LASK (64%)
R
LASK (69%)
R
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
R
RB Salzburg (46%)
Olympiakos logo Olympiakos
R
PAOK (54%)
P
PAOK (59%)
V
Panathinaikos (57%)
P
AEK Athens (62%)
R
Larissa (41%)
V
OFI (49%)
R
PAOK (54%)
V
Panserraikos (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hartberg V
4 - 2 V
44%
RB Salzburg V
1 - 1 R
51%
Rakousko D
1 - 1 R
48%
LASK D
1 - 1 R
64%
LASK V
1 - 1 R
69%
Hartberg D
0 - 0 R
39%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
RB Salzburg D
1 - 1 R
46%
Rakousko V
5 - 2 V
53%
Altach D
2 - 0 V
43%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
PAOK D
1 - 1 R
54%
PAOK V
1 - 3 P
59%
Panathinaikos V
2 - 0 V
57%
AEK Athens D
0 - 1 P
62%
Larissa D
0 - 0 R
41%
OFI V
3 - 0 V
49%
PAOK D
0 - 0 R
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Leverkusen V
0 - 0 R
72%
Panaitolikos D
2 - 0 V
48%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.6 vs 43.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Sturm má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.1 Olympiakos.

Olympiakos má obrannou výhodu, inkasuje 0.6 na zápas oproti 0.9 Sturm.

Sturm nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Olympiakos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Sturm má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 10.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sturm

Sturm

VS
Olympiakos

Olympiakos

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více