Přeskočit na obsah
Porovnat Stuttgart vs Sturm

Stuttgart vs Sturm Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Stuttgart vs Sturm: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Stuttgart Stuttgart Domácí
Sturm Sturm Hosté
Stuttgart
62.4
V R R V P V P V P V

Posledních 10 Zápasů

Sturm
59.4
V R R R R R V R V V

Vyhrané Kategorie

8

Stuttgart

2

Remíza

5

Sturm

Radar Výkonnosti

Stuttgart
Sturm

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

40%

4V, 6R, 0P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

+9

+9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Undav (5 gólů)
O. Kiteishvili (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.6

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.7

52.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 51.0

Proti Elitě
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.75

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.65

1.71

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.09

Upravená Síla
62.4

Útok: 81.6, Obrana: 54.4, Forma: 58.3

59.4

Útok: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

5
4

16-30'

1
2

31-45'

5

46-60'

6
3

61-75'

1
5

76-90+'

5
Stuttgart
Sturm
Stuttgart

Rozbor Síly

62.4

Celkově

Útok 81.6
Obrana 54.4
Forma 58.3
Stálost 45.7
Sturm

Rozbor Síly

59.4

Celkově

Útok 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Stálost 71.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 55.0

Kvalita Soupeře

68.7 vs 51.0

Proti Elitě

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
R
RB Salzburg (51%)
R
Rakousko (48%)
R
LASK (64%)
R
LASK (69%)
R
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
R
RB Salzburg (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 V
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 V
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hartberg V
4 - 2 V
44%
RB Salzburg V
1 - 1 R
51%
Rakousko D
1 - 1 R
48%
LASK D
1 - 1 R
64%
LASK V
1 - 1 R
69%
Hartberg D
0 - 0 R
39%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
RB Salzburg D
1 - 1 R
46%
Rakousko V
5 - 2 V
53%
Altach D
2 - 0 V
43%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Stuttgart čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.6) ve srovnání s Sturm (SoS: 52.6). To znamená, že statistiky Stuttgart mají větší váhu.

Stuttgart má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.8 Sturm.

Sturm má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.6 Stuttgart.

Stuttgart měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 6 zápasů.

Sturm nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Sturm je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Stuttgart

Stuttgart

VS
Sturm

Sturm

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více