Přeskočit na obsah
Porovnat Stuttgart vs Tondela

Stuttgart vs Tondela Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Stuttgart vs Tondela: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Stuttgart Stuttgart Domácí
Tondela Tondela Hosté
Stuttgart
62.4
V R R V P V P V P V

Posledních 10 Zápasů

Tondela
37.0
V V R P P R P R P R

Vyhrané Kategorie

11

Stuttgart

3

Remíza

1

Tondela

Radar Výkonnosti

Stuttgart
Tondela

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

20%

2V, 4R, 4P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

-7

-7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Undav (5 gólů)
Rony Lopes (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
66.6

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.7

52.7

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.4

Proti Elitě
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.75

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.65

0.92

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.02

Upravená Síla
62.4

Útok: 81.6, Obrana: 54.4, Forma: 58.3

37.0

Útok: 30.8, Obrana: 47.9, Forma: 20.5

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

5

46-60'

2
3

61-75'

1
5

76-90+'

3
Stuttgart
Tondela
Stuttgart

Rozbor Síly

62.4

Celkově

Útok 81.6
Obrana 54.4
Forma 58.3
Stálost 45.7
Tondela

Rozbor Síly

37.0

Celkově

Útok 30.8
Obrana 47.9
Forma 20.5
Stálost 64.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 79.0

Kvalita Soupeře

68.7 vs 60.4

Proti Elitě

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Tondela logo Tondela
V
Moreirense (50%)
V
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 V
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 V
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Moreirense D
2 - 0 V
50%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Sporting V
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto V
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC V
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Stuttgart čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.6) ve srovnání s Tondela (SoS: 52.7). To znamená, že statistiky Stuttgart mají větší váhu.

Útok Stuttgart je na jiné úrovni, s průměrem 2.1 gólů na zápas a D. Undav v čele s 5 góly. Tondela dává pouze 0.9 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Stuttgart inkasujícím 1.6 a Tondela inkasujícím 1.6 na zápas.

Stuttgart měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Stuttgart se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (62.4 vs 37.0) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Stuttgart

Stuttgart

VS
Tondela

Tondela

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více