Přeskočit na obsah
Porovnat Stuttgart vs Veres Rivne

Stuttgart vs Veres Rivne Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Stuttgart vs Veres Rivne: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Stuttgart Stuttgart Domácí
Veres Rivne Veres Rivne Hosté
Stuttgart
62.4
V R R V P V P V P V

Posledních 10 Zápasů

Veres Rivne
42.7
P R R P V P V R P R

Vyhrané Kategorie

12

Stuttgart

1

Remíza

2

Veres Rivne

Radar Výkonnosti

Stuttgart
Veres Rivne

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

20%

2V, 4R, 4P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Undav (5 gólů)
I. Kharatin (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
66.6

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.7

63.0

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.0

Proti Elitě
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.75

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.65

1.36

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.36

Upravená Síla
62.4

Útok: 81.6, Obrana: 54.4, Forma: 58.3

42.7

Útok: 37.7, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
4

16-30'

2

31-45'

2
5

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Stuttgart
Veres Rivne
Stuttgart

Rozbor Síly

62.4

Celkově

Útok 81.6
Obrana 54.4
Forma 58.3
Stálost 45.7
Veres Rivne

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 37.7
Obrana 60.3
Forma 22.6
Stálost 64.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 98.0

Kvalita Soupeře

68.7 vs 68.0

Proti Elitě

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
P
Kryvbas KR (71%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (74%)
P
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
P
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
R
Polissya (82%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 V
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 V
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 P
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 R
49%
Epitsentr D
3 - 3 R
74%
Zorya V
0 - 2 P
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 P
79%
Obolon D
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 R
82%
Kolos D
0 - 1 P
78%
Kudrivka V
0 - 0 R
60%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.6 vs 63.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Stuttgart je na jiné úrovni, s průměrem 2.1 gólů na zápas a D. Undav v čele s 5 góly. Veres Rivne dává pouze 1.0 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Stuttgart inkasujícím 1.6 a Veres Rivne inkasujícím 1.4 na zápas.

Stuttgart měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 6 zápasů.

Veres Rivne měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Stuttgart se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (62.4 vs 42.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Stuttgart

Stuttgart

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více