Přeskočit na obsah
Porovnat Stuttgart vs Zlín

Stuttgart vs Zlín Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Stuttgart vs Zlín: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Stuttgart Stuttgart Domácí
Zlín Zlín Hosté
Stuttgart
62.4
V R R V P V P V P V

Posledních 10 Zápasů

Zlín
37.7
P R V P V P P P P V

Vyhrané Kategorie

11

Stuttgart

1

Remíza

3

Zlín

Radar Výkonnosti

Stuttgart
Zlín

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

2.5

25 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

-9

-9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Undav (5 gólů)
T. Poznar (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
66.6

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.7

55.7

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 54.1

Proti Elitě
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.75

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.65

1.65

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.05

Upravená Síla
62.4

Útok: 81.6, Obrana: 54.4, Forma: 58.3

37.7

Útok: 56.4, Obrana: 17.6, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
4

16-30'

1
2

31-45'

4
5

46-60'

1
3

61-75'

3
5

76-90+'

4
Stuttgart
Zlín
Stuttgart

Rozbor Síly

62.4

Celkově

Útok 81.6
Obrana 54.4
Forma 58.3
Stálost 45.7
Zlín

Rozbor Síly

37.7

Celkově

Útok 56.4
Obrana 17.6
Forma 31.7
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 58.0

Kvalita Soupeře

68.7 vs 54.1

Proti Elitě

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Zlín logo Zlín
P
Teplice (49%)
R
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
P
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
P
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Slavia Prague (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 V
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 V
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Teplice D
2 - 4 P
49%
Ml. Boleslav V
1 - 1 R
66%
Dukla D
2 - 1 V
46%
Pardubice V
1 - 3 P
62%
Teplice D
3 - 2 V
49%
Bohemians V
1 - 2 P
58%
Jablonec D
0 - 3 P
44%
Slavia Prague D
1 - 3 P
69%
Ostrava V
2 - 6 P
39%
Plzeň D
3 - 0 V
59%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Stuttgart čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.6) ve srovnání s Zlín (SoS: 55.7). To znamená, že statistiky Stuttgart mají větší váhu.

Stuttgart má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.6 Zlín.

V obraně je Stuttgart výrazně lepší, inkasuje pouze 1.6 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Zlín inkasuje 2.5 na zápas.

Stuttgart měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 6 zápasů.

Zlín nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Stuttgart se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (62.4 vs 37.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Stuttgart

Stuttgart

VS
Zlín

Zlín

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více