Přeskočit na obsah
Porovnat Teplice vs Freiburg

Teplice vs Freiburg Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Teplice vs Freiburg: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Teplice Teplice Domácí
Freiburg Freiburg Hosté
Teplice
44.4
V V R P P P R R R R

Posledních 10 Zápasů

Freiburg
56.4
P V R P P P V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Teplice

3

Remíza

11

Freiburg

Radar Výkonnosti

Teplice
Freiburg

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 5R, 3P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+2

+2

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Mareček (3 gólů)
I. Matanović (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

75%

3V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

63.6

Obtížnost Ligy: 84.0, Kvalita Soupeře: 62.1

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.4

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.1

2.09

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.39

Upravená Síla
44.4

Útok: 44.8, Obrana: 58.6, Forma: 20.7

56.4

Útok: 64.4, Obrana: 56.8, Forma: 56.8

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

5
2

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Teplice
Freiburg
Teplice

Rozbor Síly

44.4

Celkově

Útok 44.8
Obrana 58.6
Forma 20.7
Stálost 67.3
Freiburg

Rozbor Síly

56.4

Celkově

Útok 64.4
Obrana 56.8
Forma 56.8
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 84.0

Kvalita Soupeře

50.4 vs 62.1

Proti Elitě

0% vs 33%
Teplice logo Teplice
V
Zlín (46%)
V
Ostrava (34%)
R
Slovácko (45%)
P
Hradec Kr. (59%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)
R
Plzeň (64%)
R
Liberec (48%)
Freiburg logo Freiburg
P
Hamburg (63%)
V
Braga (66%)
R
Wolfsburg (50%)
P
Braga (71%)
P
Dortmund (76%)
P
Stuttgart (57%)
V
Heidenheim (62%)
V
Celta Vigo (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Zlín V
4 - 2 V
46%
Ostrava D
2 - 1 V
34%
Slovácko D
1 - 1 R
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 P
59%
Zlín V
2 - 3 P
46%
Sparta Prague D
0 - 1 P
54%
Plzeň V
2 - 2 R
64%
Liberec V
1 - 1 R
48%
Dukla D
0 - 0 R
46%
Pardubice V
1 - 1 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hamburg V
2 - 3 P
63%
Braga D
3 - 1 V
66%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Braga V
1 - 2 P
71%
Dortmund V
0 - 4 P
76%
Stuttgart V
1 - 2 P
57%
Heidenheim D
2 - 1 V
62%
Celta Vigo V
3 - 1 V
56%
Mainz 05 V
1 - 0 V
70%
Celta Vigo D
3 - 0 V
50%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Freiburg čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 63.6) ve srovnání s Teplice (SoS: 53.4). To znamená, že statistiky Freiburg mají větší váhu.

Freiburg má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.3 Teplice.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Teplice inkasujícím 1.3 a Freiburg inkasujícím 1.5 na zápas.

Teplice nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Freiburg měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Freiburg s 75% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Freiburg má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 12.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Teplice

Teplice

VS
Freiburg

Freiburg

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více