Přeskočit na obsah
Porovnat Teplice vs Veres Rivne

Teplice vs Veres Rivne Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Teplice vs Veres Rivne: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Teplice Teplice Domácí
Veres Rivne Veres Rivne Hosté
Teplice
44.4
V V R P P P R R R R

Posledních 10 Zápasů

Veres Rivne
42.7
P R R P V P V R P R

Vyhrané Kategorie

8

Teplice

4

Remíza

3

Veres Rivne

Radar Výkonnosti

Teplice
Veres Rivne

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 5R, 3P

20%

2V, 4R, 4P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-4

-4

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Mareček (3 gólů)
I. Kharatin (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

63.0

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.4

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.1

1.36

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.36

Upravená Síla
44.4

Útok: 44.8, Obrana: 58.6, Forma: 20.7

42.7

Útok: 37.7, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Teplice
Veres Rivne
Teplice

Rozbor Síly

44.4

Celkově

Útok 44.8
Obrana 58.6
Forma 20.7
Stálost 67.3
Veres Rivne

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 37.7
Obrana 60.3
Forma 22.6
Stálost 64.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

50.4 vs 68.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
V
Zlín (46%)
V
Ostrava (34%)
R
Slovácko (45%)
P
Hradec Kr. (59%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)
R
Plzeň (64%)
R
Liberec (48%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
P
Kryvbas KR (71%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (74%)
P
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
P
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
R
Polissya (82%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Zlín V
4 - 2 V
46%
Ostrava D
2 - 1 V
34%
Slovácko D
1 - 1 R
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 P
59%
Zlín V
2 - 3 P
46%
Sparta Prague D
0 - 1 P
54%
Plzeň V
2 - 2 R
64%
Liberec V
1 - 1 R
48%
Dukla D
0 - 0 R
46%
Pardubice V
1 - 1 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 P
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 R
49%
Epitsentr D
3 - 3 R
74%
Zorya V
0 - 2 P
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 P
79%
Obolon D
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 R
82%
Kolos D
0 - 1 P
78%
Kudrivka V
0 - 0 R
60%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.4 vs 63.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Teplice má útočnou výhodu s 1.3 góly na zápas oproti 1.0 Veres Rivne.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Teplice inkasujícím 1.3 a Veres Rivne inkasujícím 1.4 na zápas.

Teplice nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Veres Rivne měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Teplice

Teplice

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více