Přeskočit na obsah
Porovnat Thun vs Wisła Płock

Thun vs Wisła Płock Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Thun vs Wisła Płock: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Thun Thun Domácí
Wisła Płock Wisła Płock Hosté
Thun
41.4
P P P V P P V V R V

Posledních 10 Zápasů

Wisła Płock
37.1
P P P V V P V V P P

Vyhrané Kategorie

8

Thun

4

Remíza

3

Wisła Płock

Radar Výkonnosti

Thun
Wisła Płock

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 1R, 5P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-9

-9

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
E. Rastoder (3 gólů)
D. Jurić (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
37.5

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.2

53.3

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 50.8

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.37

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.23

0.78

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: +0.02

Upravená Síla
41.4

Útok: 46.7, Obrana: 43.8, Forma: 35.0

37.1

Útok: 27.5, Obrana: 44.8, Forma: 41.3

Analýza Času Gólů

0-15'

3

16-30'

2
4

31-45'

3
4

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

Thun
Wisła Płock
Thun

Rozbor Síly

41.4

Celkově

Útok 46.7
Obrana 43.8
Forma 35.0
Stálost 39.7
Wisła Płock

Rozbor Síly

37.1

Celkově

Útok 27.5
Obrana 44.8
Forma 41.3
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

49.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

51.2 vs 50.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Thun logo Thun
P
Sion (70%)
P
Basel (55%)
P
Lugano (54%)
V
Basel (50%)
P
Lugano (55%)
P
Zürich (38%)
V
GC Zürich (27%)
V
Young Boys (56%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
P
Motor (54%)
P
Pogoń (54%)
P
Radomiak (53%)
V
Nieciecza (41%)
V
Lechia (46%)
P
GKS Katowice (64%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Cracovia (45%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sion V
0 - 2 P
70%
Basel V
1 - 3 P
55%
Lugano D
0 - 1 P
54%
Basel D
3 - 1 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
55%
Zürich V
1 - 2 P
38%
GC Zürich D
5 - 1 V
27%
Young Boys V
2 - 1 V
56%
St.Gallen D
2 - 2 R
55%
Luzern D
2 - 1 V
52%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Motor D
0 - 4 P
54%
Pogoń V
0 - 3 P
54%
Radomiak D
0 - 1 P
53%
Nieciecza V
3 - 1 V
41%
Lechia D
1 - 0 V
46%
GKS Katowice V
0 - 1 P
64%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Cracovia V
2 - 1 V
45%
Arka D
0 - 3 P
44%
Zagłębie V
0 - 2 P
54%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Wisła Płock čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.3) ve srovnání s Thun (SoS: 37.5). To znamená, že statistiky Wisła Płock mají větší váhu.

Thun má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 0.8 Wisła Płock.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Thun inkasujícím 1.5 a Wisła Płock inkasujícím 1.7 na zápas.

Wisła Płock nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Thun

Thun

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více