Přeskočit na obsah
Porovnat Tondela vs Winterthur

Tondela vs Winterthur Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Tondela vs Winterthur: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Tondela Tondela Domácí
Winterthur Winterthur Hosté
Tondela
37.0
V V R P P R P R P R

Posledních 10 Zápasů

Winterthur
33.7
P V R P P P P V R R

Vyhrané Kategorie

5

Tondela

3

Remíza

7

Winterthur

Radar Výkonnosti

Tondela
Winterthur

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

-6

-6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Rony Lopes (2 gólů)
N. Burkart (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
17%

1V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.7

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.4

36.6

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 48.5

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.92

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.02

1.46

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.06

Upravená Síla
37.0

Útok: 30.8, Obrana: 47.9, Forma: 20.5

33.7

Útok: 40.4, Obrana: 28.9, Forma: 17.3

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
1

16-30'

1

31-45'

4
2

46-60'

3
1

61-75'

1
3

76-90+'

1
Tondela
Winterthur
Tondela

Rozbor Síly

37.0

Celkově

Útok 30.8
Obrana 47.9
Forma 20.5
Stálost 64.0
Winterthur

Rozbor Síly

33.7

Celkově

Útok 40.4
Obrana 28.9
Forma 17.3
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

60.4 vs 48.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Tondela logo Tondela
V
Moreirense (50%)
V
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)
Winterthur logo Winterthur
P
GC Zürich (36%)
V
Lausanne (42%)
R
Zürich (37%)
P
Servette (70%)
P
GC Zürich (27%)
P
Lausanne (43%)
P
Basel (46%)
V
Luzern (57%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Moreirense D
2 - 0 V
50%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Sporting V
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto V
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC V
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
GC Zürich V
2 - 3 P
36%
Lausanne D
2 - 1 V
42%
Zürich D
2 - 2 R
37%
Servette V
3 - 5 P
70%
GC Zürich D
0 - 2 P
27%
Lausanne V
1 - 2 P
43%
Basel D
0 - 2 P
46%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Sion V
1 - 1 R
66%
Servette D
1 - 1 R
61%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Tondela čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 52.7) ve srovnání s Winterthur (SoS: 36.6). To znamená, že statistiky Tondela mají větší váhu.

Winterthur má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.9 Tondela.

Tondela má obrannou výhodu, inkasuje 1.6 na zápas oproti 2.0 Winterthur.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Tondela

Tondela

VS
Winterthur

Winterthur

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více