Přeskočit na obsah
Porovnat Toulouse vs Charleroi

Toulouse vs Charleroi Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Toulouse vs Charleroi: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Toulouse Toulouse Domácí
Charleroi Charleroi Hosté
Toulouse
41.6
V V R P P P P V V P

Posledních 10 Zápasů

Charleroi
42.5
V V V R P V P P P R

Vyhrané Kategorie

6

Toulouse

4

Remíza

5

Charleroi

Radar Výkonnosti

Toulouse
Charleroi

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 1R, 5P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

0

0

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Emersonn (3 gólů)
A. Bernier (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
56.0

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 66.3

42.2

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 52.5

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.94

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.44

1.03

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
41.6

Útok: 53.0, Obrana: 28.3, Forma: 42.4

42.5

Útok: 33.8, Obrana: 58.4, Forma: 36.9

Analýza Času Gólů

5

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

2
1

61-75'

4
5

76-90+'

1
Toulouse
Charleroi
Toulouse

Rozbor Síly

41.6

Celkově

Útok 53.0
Obrana 28.3
Forma 42.4
Stálost 39.7
Charleroi

Rozbor Síly

42.5

Celkově

Útok 33.8
Obrana 58.4
Forma 36.9
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.9 vs 59.5

Kvalita Soupeře

66.3 vs 52.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
V
Lyon (65%)
V
Strasbourg (60%)
R
Monaco (72%)
P
Lens (60%)
P
Lens (76%)
P
Lille (73%)
P
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
Charleroi logo Charleroi
V
Antwerp (45%)
V
Genk (49%)
V
OHL (40%)
R
Genk (54%)
P
Standard (55%)
V
Antwerp (52%)
P
Westerlo (62%)
P
ZW (70%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lyon D
2 - 1 V
65%
Strasbourg V
2 - 1 V
60%
Monaco D
2 - 2 R
72%
Lens V
1 - 4 P
60%
Lens V
2 - 3 P
76%
Lille D
0 - 4 P
73%
Paris SG V
1 - 3 P
84%
Lorient D
1 - 0 V
64%
Metz V
4 - 3 V
48%
Marseille D
0 - 1 P
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Antwerp V
1 - 0 V
45%
Genk D
2 - 0 V
49%
OHL V
2 - 0 V
40%
Genk V
1 - 1 R
54%
Standard D
1 - 2 P
55%
Antwerp D
2 - 1 V
52%
Westerlo V
0 - 2 P
62%
ZW V
0 - 1 P
70%
OHL D
0 - 2 P
47%
Dender V
2 - 2 R
51%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Toulouse čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 56.0) ve srovnání s Charleroi (SoS: 42.2). To znamená, že statistiky Toulouse mají větší váhu.

Toulouse má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 1.1 Charleroi.

V obraně je Charleroi výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Toulouse inkasuje 2.2 na zápas.

Toulouse měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Toulouse

Toulouse

VS
Charleroi

Charleroi

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více