Přeskočit na obsah
Porovnat Twente vs Sparta Prague

Twente vs Sparta Prague Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Twente vs Sparta Prague: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Twente Twente Domácí
Sparta Prague Sparta Prague Hosté
Twente
75.3
V R R V V V P V V V

Posledních 10 Zápasů

Sparta Prague
47.6
R P V P V V V P V P

Vyhrané Kategorie

11

Twente

3

Remíza

1

Sparta Prague

Radar Výkonnosti

Twente
Sparta Prague

Statistické Srovnání

Procento Výher
70%

7V, 2R, 1P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+11

+11

+2

+2

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Hlynsson (6 gólů)
J. Kuchta (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
75%

3V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
62.1

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 62.5

44.3

Obtížnost Ligy: 62.0, Kvalita Soupeře: 55.8

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.55

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.45

1.6

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: 0.0

Upravená Síla
75.3

Útok: 78.5, Obrana: 74.7, Forma: 78.5

47.6

Útok: 50.3, Obrana: 50.3, Forma: 47.1

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3

16-30'

3
3

31-45'

4
8

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Twente
Sparta Prague
Twente

Rozbor Síly

75.3

Celkově

Útok 78.5
Obrana 74.7
Forma 78.5
Stálost 63.7
Sparta Prague

Rozbor Síly

47.6

Celkově

Útok 50.3
Obrana 50.3
Forma 47.1
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 62.0

Kvalita Soupeře

62.5 vs 55.8

Proti Elitě

33% vs 0%
Twente logo Twente
V
Sparta (44%)
R
AZ (72%)
R
NEC (64%)
V
Volendam (49%)
V
Ajax (67%)
V
Fortuna (61%)
P
Utrecht (70%)
V
Go Ahead (70%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
R
Plzeň (59%)
P
Slavia Prague (74%)
V
Jablonec (44%)
P
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Teplice (54%)
V
Karviná (43%)
P
AZ (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta D
4 - 0 V
44%
AZ V
2 - 2 R
72%
NEC D
1 - 1 R
64%
Volendam D
2 - 1 V
49%
Ajax V
2 - 1 V
67%
Fortuna V
2 - 1 V
61%
Utrecht D
0 - 2 P
70%
Go Ahead V
4 - 1 V
70%
Feyenoord D
2 - 0 V
67%
Groningen D
2 - 1 V
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Slavia Prague V
2 - 3 P
74%
Jablonec D
2 - 0 V
44%
Bohemians V
0 - 2 P
58%
Jablonec D
3 - 1 V
44%
Teplice V
1 - 0 V
54%
Karviná D
2 - 0 V
43%
AZ D
0 - 4 P
66%
Slovácko D
5 - 2 V
45%
AZ V
1 - 2 P
71%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Twente čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 62.1) ve srovnání s Sparta Prague (SoS: 44.3). To znamená, že statistiky Twente mají větší váhu.

Twente má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.6 Sparta Prague.

Twente má obrannou výhodu, inkasuje 1.0 na zápas oproti 1.4 Sparta Prague.

Twente měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Twente je silný tým venku s 75% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Twente se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (75.3 vs 47.6) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Twente

Twente

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více