Přeskočit na obsah
Porovnat Varaždin vs Lille

Varaždin vs Lille Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Varaždin vs Lille: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Varaždin Varaždin Domácí
Lille Lille Hosté
Varaždin
42.1
R P P V V V R P V R

Posledních 10 Zápasů

Lille
72.8
V R V R V V V P V P

Vyhrané Kategorie

2

Varaždin

3

Remíza

10

Lille

Radar Výkonnosti

Varaždin
Lille

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+8

+8

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Latković (4 gólů)
Matías Fernández (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
34.6

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.4

75.1

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.6

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.06

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.24

1.66

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.26

Upravená Síla
42.1

Útok: 36.7, Obrana: 53.6, Forma: 33.8

72.8

Útok: 58.4, Obrana: 100, Forma: 75.1

Analýza Času Gólů

4

0-15'

1
3

16-30'

3
1

31-45'

1
2

46-60'

6
2

61-75'

1
1

76-90+'

2
Varaždin
Lille
Varaždin

Rozbor Síly

42.1

Celkově

Útok 36.7
Obrana 53.6
Forma 33.8
Stálost 50.5
Lille

Rozbor Síly

72.8

Celkově

Útok 58.4
Obrana 100
Forma 75.1
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 85.8

Kvalita Soupeře

47.4 vs 68.6

Proti Elitě

0% vs 67%
Varaždin logo Varaždin
R
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
P
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
R
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
Lille logo Lille
V
Monaco (77%)
R
Le Havre (53%)
V
Paris FC (77%)
R
Nice (55%)
V
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)
V
Marseille (66%)
P
Aston Villa (75%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lokomotiva D
1 - 1 R
44%
Hajduk V
1 - 3 P
58%
Dinamo Zagreb V
1 - 2 P
76%
Rijeka D
1 - 0 V
44%
Osijek V
2 - 0 V
46%
Slaven D
2 - 1 V
35%
Gorica D
1 - 1 R
44%
Istra V
1 - 2 P
46%
Vukovar D
2 - 0 V
32%
Lokomotiva V
1 - 1 R
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Monaco V
1 - 0 V
77%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Paris FC V
1 - 0 V
77%
Nice D
0 - 0 R
55%
Toulouse V
4 - 0 V
62%
Lens D
3 - 0 V
71%
Marseille V
2 - 1 V
66%
Aston Villa V
0 - 2 P
75%
Rennes V
2 - 1 V
80%
Aston Villa D
0 - 1 P
70%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Lille čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 75.1) ve srovnání s Varaždin (SoS: 34.6). To znamená, že statistiky Lille mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Varaždin na průměru 1.3 a Lille na 1.4 gólů na zápas.

Lille má obrannou výhodu, inkasuje 0.6 na zápas oproti 1.1 Varaždin.

Lille prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 4 z 6 zápasů.

Lille je silný tým venku s 83% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je Lille jasným favoritem. Převaha v útoku (58.4), obraně (100) a formě (75.1) nenechává prostor pro pochybnosti. Varaždin potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Varaždin

Varaždin

VS
Lille

Lille

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více