Přeskočit na obsah
Porovnat Villarreal vs Jagiellonia

Villarreal vs Jagiellonia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Villarreal vs Jagiellonia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Villarreal Villarreal Domácí
Jagiellonia Jagiellonia Hosté
Villarreal
64.0
R V V R V P V R V P

Posledních 10 Zápasů

Jagiellonia
45.0
V P V R R P V P P R

Vyhrané Kategorie

11

Villarreal

1

Remíza

3

Jagiellonia

Radar Výkonnosti

Villarreal
Jagiellonia

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

-1

-1

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
90%

9 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
N. Pépé (5 gólů)
A. Pululu (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
100%

4V / 4 zápasů

29%

2V / 7 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Obtížnost Programu
68.8

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 66.6

54.4

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.7

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.18

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.38

1.23

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: +0.17

Upravená Síla
64.0

Útok: 71.3, Obrana: 67.3, Forma: 59.4

45.0

Útok: 48.7, Obrana: 52.2, Forma: 31.3

Analýza Času Gólů

4

0-15'

4
3

16-30'

3
4

31-45'

3
2

46-60'

2

61-75'

1
3

76-90+'

3
Villarreal
Jagiellonia
Villarreal

Rozbor Síly

64.0

Celkově

Útok 71.3
Obrana 67.3
Forma 59.4
Stálost 53.2
Jagiellonia

Rozbor Síly

45.0

Celkově

Útok 48.7
Obrana 52.2
Forma 31.3
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

66.6 vs 52.7

Proti Elitě

33% vs 0%
Villarreal logo Villarreal
R
Mallorca (73%)
V
Levante (71%)
V
Celta Vigo (54%)
R
Oviedo (66%)
V
Athletic (60%)
P
Girona (64%)
V
Real Sociedad (61%)
R
Alavés (65%)
Jagiellonia logo Jagiellonia
V
Pogoń (49%)
P
Górnik (53%)
V
Arka (49%)
R
Kielce (48%)
R
Lech (64%)
P
Wisła Płock (42%)
V
GKS Katowice (59%)
P
Piast (53%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Levante D
5 - 1 V
71%
Celta Vigo D
2 - 1 V
54%
Oviedo V
1 - 1 R
66%
Athletic V
2 - 1 V
60%
Girona V
0 - 1 P
64%
Real Sociedad D
3 - 1 V
61%
Alavés V
1 - 1 R
65%
Elche D
2 - 1 V
61%
Barcelona V
1 - 4 P
91%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pogoń D
3 - 2 V
49%
Górnik D
1 - 2 P
53%
Arka V
3 - 0 V
49%
Kielce V
1 - 1 R
48%
Lech D
0 - 0 R
64%
Wisła Płock D
1 - 2 P
42%
GKS Katowice D
2 - 1 V
59%
Piast D
1 - 2 P
53%
Lechia V
0 - 3 P
51%
Legia D
2 - 2 R
59%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Villarreal čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 68.8) ve srovnání s Jagiellonia (SoS: 54.4). To znamená, že statistiky Villarreal mají větší váhu.

Villarreal má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.4 Jagiellonia.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Villarreal inkasujícím 1.3 a Jagiellonia inkasujícím 1.5 na zápas.

Villarreal měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Jagiellonia nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Villarreal s 100% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Villarreal se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (64.0 vs 45.0) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Villarreal

Villarreal

VS
Jagiellonia

Jagiellonia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více