Přeskočit na obsah
Porovnat Vojvodina vs Bayern Munich

Vojvodina vs Bayern Munich Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Vojvodina vs Bayern Munich: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Vojvodina Vojvodina Domácí
Bayern Munich Bayern Munich Hosté
Vojvodina
57.5
V V R R P V R V V V

Posledních 10 Zápasů

Bayern Munich
78.0
V R R P V V V V V V

Vyhrané Kategorie

3

Vojvodina

1

Remíza

11

Bayern Munich

Radar Výkonnosti

Vojvodina
Bayern Munich

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 3R, 1P

70%

7V, 2R, 1P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

3.0

30 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
+9

+9

+12

+12

Čisté Konto
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Veličković (3 gólů)
H. Kane (7 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 19
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
40.5

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.9

74.0

Obtížnost Ligy: 88.8, Kvalita Soupeře: 67.1

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.62

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.08

3.73

Skutečné: 3.0 | Rozdíl: -0.73

Upravená Síla
57.5

Útok: 51.3, Obrana: 66.4, Forma: 54.3

78.0

Útok: 100, Obrana: 49.6, Forma: 86.8

Analýza Času Gólů

0-15'

2
4

16-30'

2
2

31-45'

7
1

46-60'

7
5

61-75'

4
5

76-90+'

8
Vojvodina
Bayern Munich
Vojvodina

Rozbor Síly

57.5

Celkově

Útok 51.3
Obrana 66.4
Forma 54.3
Stálost 61.3
Bayern Munich

Rozbor Síly

78.0

Celkově

Útok 100
Obrana 49.6
Forma 86.8
Stálost 63.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 88.8

Kvalita Soupeře

52.9 vs 67.1

Proti Elitě

0% vs 60%
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
R
Železničar P (57%)
R
Partizan (52%)
P
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
R
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
R
Paris SG (83%)
R
Heidenheim (62%)
P
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Čukarički D
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P D
0 - 0 R
57%
Partizan D
0 - 0 R
52%
Red Star V
1 - 4 P
74%
Radnički Niš D
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 R
63%
Napredak D
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan D
3 - 0 V
52%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Wolfsburg V
1 - 0 V
55%
Paris SG D
1 - 1 R
83%
Heidenheim D
3 - 3 R
62%
Paris SG V
4 - 5 P
88%
Mainz 05 V
4 - 3 V
70%
Leverkusen V
2 - 0 V
51%
Stuttgart D
4 - 2 V
70%
Real Madrid D
4 - 3 V
66%
St. Pauli V
5 - 0 V
55%
Real Madrid V
2 - 1 V
71%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Bayern Munich čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 74.0) ve srovnání s Vojvodina (SoS: 40.5). To znamená, že statistiky Bayern Munich mají větší váhu.

Útok Bayern Munich je na jiné úrovni, s průměrem 3.0 gólů na zápas a H. Kane v čele s 7 góly. Vojvodina dává pouze 1.7 na zápas.

V obraně je Vojvodina výrazně lepší, inkasuje pouze 0.8 gólů na zápas s 6 čistými konty, zatímco Bayern Munich inkasuje 1.8 na zápas.

Bayern Munich prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 3 z 5 zápasů.

Bayern Munich je silný tým venku s 83% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Bayern Munich se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (78.0 vs 57.5) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Vojvodina

Vojvodina

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více