Přeskočit na obsah
Porovnat Vojvodina vs Slavia Prague

Vojvodina vs Slavia Prague Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Vojvodina vs Slavia Prague: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Vojvodina Vojvodina Domácí
Slavia Prague Slavia Prague Hosté
Vojvodina
57.5
V V R R P V R V V V

Posledních 10 Zápasů

Slavia Prague
73.7
V V V P R V V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Vojvodina

3

Remíza

11

Slavia Prague

Radar Výkonnosti

Vojvodina
Slavia Prague

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 3R, 1P

80%

8V, 1R, 1P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
+9

+9

+11

+11

Čisté Konto
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Veličković (3 gólů)
T. Chorý (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
40.5

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.9

53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.62

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.08

1.86

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
57.5

Útok: 51.3, Obrana: 66.4, Forma: 54.3

73.7

Útok: 65.5, Obrana: 75.8, Forma: 82.7

Analýza Času Gólů

0-15'

1
4

16-30'

4
2

31-45'

3
1

46-60'

6
5

61-75'

1
5

76-90+'

4
Vojvodina
Slavia Prague
Vojvodina

Rozbor Síly

57.5

Celkově

Útok 51.3
Obrana 66.4
Forma 54.3
Stálost 61.3
Slavia Prague

Rozbor Síly

73.7

Celkově

Útok 65.5
Obrana 75.8
Forma 82.7
Stálost 68.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

52.9 vs 50.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
R
Železničar P (57%)
R
Partizan (52%)
P
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
R
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Čukarički D
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P D
0 - 0 R
57%
Partizan D
0 - 0 R
52%
Red Star V
1 - 4 P
74%
Radnički Niš D
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 R
63%
Napredak D
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan D
3 - 0 V
52%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc D
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague D
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Slavia Prague čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.4) ve srovnání s Vojvodina (SoS: 40.5). To znamená, že statistiky Slavia Prague mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Vojvodina na průměru 1.7 a Slavia Prague na 1.9 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Vojvodina inkasujícím 0.8 a Slavia Prague inkasujícím 0.8 na zápas.

Slavia Prague nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Slavia Prague s 80% domácích výher.

Slavia Prague je silný tým venku s 80% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Slavia Prague se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (73.7 vs 57.5) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Vojvodina

Vojvodina

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více