Přeskočit na obsah
Porovnat Volendam vs GC Zürich

Volendam vs GC Zürich Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Volendam vs GC Zürich: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Volendam Volendam Domácí
GC Zürich GC Zürich Hosté
Volendam
36.2
R P V P R P P P V P

Posledních 10 Zápasů

GC Zürich
27.9
V P P P V P P P P P

Vyhrané Kategorie

6

Volendam

4

Remíza

5

GC Zürich

Radar Výkonnosti

Volendam
GC Zürich

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 2R, 6P

20%

2V, 0R, 8P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

2.6

26 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

-16

-16

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Mühren (3 gólů)
D. Abels (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.2

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 60.5

50.4

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.3

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.77

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: +0.03

1.0

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: 0.0

Upravená Síla
36.2

Útok: 27.5, Obrana: 51.6, Forma: 20.6

27.9

Útok: 33.5, Obrana: 13.4, Forma: 20.1

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

1
2

61-75'

3
2

76-90+'

1
Volendam
GC Zürich
Volendam

Rozbor Síly

36.2

Celkově

Útok 27.5
Obrana 51.6
Forma 20.6
Stálost 59.2
GC Zürich

Rozbor Síly

27.9

Celkově

Útok 33.5
Obrana 13.4
Forma 20.1
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

60.5 vs 51.3

Proti Elitě

0% vs 0%
Volendam logo Volendam
R
Excelsior (60%)
P
Heerenveen (67%)
V
Heracles (41%)
P
Twente (81%)
R
Feyenoord (67%)
P
Sparta (49%)
P
Fortuna (56%)
P
NEC (69%)
GC Zürich logo GC Zürich
V
Winterthur (42%)
P
Zürich (42%)
P
Servette (65%)
P
Luzern (56%)
V
Winterthur (42%)
P
Sion (62%)
P
Servette (66%)
P
Thun (49%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Excelsior V
1 - 1 R
60%
Heerenveen D
0 - 2 P
67%
Heracles V
2 - 0 V
41%
Twente V
1 - 2 P
81%
Feyenoord D
0 - 0 R
67%
Sparta V
0 - 2 P
49%
Fortuna D
1 - 2 P
56%
NEC V
0 - 3 P
69%
Groningen D
3 - 2 V
61%
NAC V
0 - 1 P
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Winterthur D
3 - 2 V
42%
Zürich V
1 - 2 P
42%
Servette D
0 - 2 P
65%
Luzern D
1 - 2 P
56%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Sion D
0 - 4 P
62%
Servette V
0 - 5 P
66%
Thun V
1 - 5 P
49%
Lausanne D
2 - 3 P
38%
Basel V
0 - 1 P
51%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.2 vs 50.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Volendam na průměru 0.8 a GC Zürich na 1.0 gólů na zápas.

V obraně je Volendam výrazně lepší, inkasuje pouze 1.5 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco GC Zürich inkasuje 2.6 na zápas.

GC Zürich nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Volendam má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.3 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Volendam

Volendam

VS
GC Zürich

GC Zürich

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více