Přeskočit na obsah
Porovnat Westerlo vs Slavia Prague

Westerlo vs Slavia Prague Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Westerlo vs Slavia Prague: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Westerlo Westerlo Domácí
Slavia Prague Slavia Prague Hosté
Westerlo
45.7
P R P V P V V R P V

Posledních 10 Zápasů

Slavia Prague
73.7
V V V P R V V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Westerlo

3

Remíza

11

Slavia Prague

Radar Výkonnosti

Westerlo
Slavia Prague

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

80%

8V, 1R, 1P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+11

+11

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Nacho Ferri (4 gólů)
T. Chorý (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
51.3

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 54.9

53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

Proti Elitě
33%

1V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.42

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.02

1.86

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
45.7

Útok: 47.3, Obrana: 50.6, Forma: 40.5

73.7

Útok: 65.5, Obrana: 75.8, Forma: 82.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

6
4

61-75'

1
4

76-90+'

4
Westerlo
Slavia Prague
Westerlo

Rozbor Síly

45.7

Celkově

Útok 47.3
Obrana 50.6
Forma 40.5
Stálost 44.8
Slavia Prague

Rozbor Síly

73.7

Celkově

Útok 65.5
Obrana 75.8
Forma 82.7
Stálost 68.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 58.0

Kvalita Soupeře

54.9 vs 50.4

Proti Elitě

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
P
Genk (54%)
R
OHL (35%)
P
Antwerp (40%)
V
OHL (40%)
P
Genk (49%)
V
Standard (72%)
V
Charleroi (57%)
R
Standard (72%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Genk V
0 - 3 P
54%
OHL D
3 - 3 R
35%
Antwerp D
2 - 4 P
40%
OHL V
2 - 0 V
40%
Genk D
1 - 2 P
49%
Standard V
2 - 1 V
72%
Charleroi D
2 - 0 V
57%
Standard V
0 - 0 R
72%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
OHL V
1 - 0 V
52%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc D
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague D
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 51.3 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Slavia Prague má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.4 Westerlo.

Slavia Prague má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.5 Westerlo.

Westerlo měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Slavia Prague nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Slavia Prague s 80% domácích výher.

Slavia Prague je silný tým venku s 80% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Slavia Prague se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (73.7 vs 45.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Westerlo

Westerlo

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více