Přeskočit na obsah
Porovnat Widzew vs Cremonese

Widzew vs Cremonese Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Widzew vs Cremonese: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Widzew Widzew Domácí
Cremonese Cremonese Hosté
Widzew
50.8
V P V P V R R R V P

Posledních 10 Zápasů

Cremonese
36.5
V P P R P P V P P P

Vyhrané Kategorie

8

Widzew

3

Remíza

4

Cremonese

Radar Výkonnosti

Widzew
Cremonese

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-8

-8

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Bergier (3 gólů)
F. Bonazzoli (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
55.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 53.7

57.7

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.13

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.13

1.12

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
50.8

Útok: 35.0, Obrana: 80.5, Forma: 42.0

36.5

Útok: 32.3, Obrana: 46.7, Forma: 21.5

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

1
2

76-90+'

2
Widzew
Cremonese
Widzew

Rozbor Síly

50.8

Celkově

Útok 35.0
Obrana 80.5
Forma 42.0
Stálost 50.5
Cremonese

Rozbor Síly

36.5

Celkově

Útok 32.3
Obrana 46.7
Forma 21.5
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 90.0

Kvalita Soupeře

53.7 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
V
Lechia (46%)
P
Legia (64%)
V
Motor (54%)
P
Radomiak (58%)
V
Nieciecza (36%)
R
Raków (59%)
R
Górnik (53%)
R
Arka (49%)
Cremonese logo Cremonese
V
Pisa (40%)
P
Lazio (70%)
P
Napoli (79%)
R
Torino (69%)
P
Cagliari (58%)
P
Bologna (58%)
V
Parma (62%)
P
Fiorentina (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lechia D
3 - 1 V
46%
Legia V
0 - 1 P
64%
Motor D
2 - 0 V
54%
Radomiak V
1 - 2 P
58%
Nieciecza D
1 - 0 V
36%
Raków V
1 - 1 R
59%
Górnik D
0 - 0 R
53%
Arka V
0 - 0 R
49%
Lech D
2 - 1 V
64%
Pogoń V
0 - 1 P
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pisa D
3 - 0 V
40%
Lazio D
1 - 2 P
70%
Napoli V
0 - 4 P
79%
Torino D
0 - 0 R
69%
Cagliari V
0 - 1 P
58%
Bologna D
1 - 2 P
58%
Parma V
2 - 0 V
62%
Fiorentina D
1 - 4 P
66%
Lecce V
1 - 2 P
58%
AC Milan D
0 - 2 P
60%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.0 vs 57.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Widzew na průměru 1.0 a Cremonese na 0.9 gólů na zápas.

V obraně je Widzew výrazně lepší, inkasuje pouze 0.7 gólů na zápas s 4 čistými konty, zatímco Cremonese inkasuje 1.7 na zápas.

Widzew nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Widzew s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Widzew má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.3 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Widzew

Widzew

VS
Cremonese

Cremonese

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více