Přeskočit na obsah
Porovnat Widzew vs Levante

Widzew vs Levante Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Widzew vs Levante: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Widzew Widzew Domácí
Levante Levante Hosté
Widzew
50.8
V P V P V R R R V P

Posledních 10 Zápasů

Levante
55.7
V V P R V V P V R R

Vyhrané Kategorie

3

Widzew

3

Remíza

9

Levante

Radar Výkonnosti

Widzew
Levante

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

50%

5V, 3R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+1

+1

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Bergier (3 gólů)
Carlos Espí (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 53.7

59.6

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 64.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.13

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.13

2.0

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.4

Upravená Síla
50.8

Útok: 35.0, Obrana: 80.5, Forma: 42.0

55.7

Útok: 58.5, Obrana: 54.8, Forma: 54.8

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

5
3

46-60'

4

61-75'

1
2

76-90+'

4
Widzew
Levante
Widzew

Rozbor Síly

50.8

Celkově

Útok 35.0
Obrana 80.5
Forma 42.0
Stálost 50.5
Levante

Rozbor Síly

55.7

Celkově

Útok 58.5
Obrana 54.8
Forma 54.8
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

53.7 vs 64.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
V
Lechia (46%)
P
Legia (64%)
V
Motor (54%)
P
Radomiak (58%)
V
Nieciecza (36%)
R
Raków (59%)
R
Górnik (53%)
R
Arka (49%)
Levante logo Levante
V
Celta Vigo (59%)
V
Osasuna (58%)
P
Villarreal (78%)
R
Espanyol (55%)
V
Sevilla (58%)
V
Getafe (67%)
P
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lechia D
3 - 1 V
46%
Legia V
0 - 1 P
64%
Motor D
2 - 0 V
54%
Radomiak V
1 - 2 P
58%
Nieciecza D
1 - 0 V
36%
Raków V
1 - 1 R
59%
Górnik D
0 - 0 R
53%
Arka V
0 - 0 R
49%
Lech D
2 - 1 V
64%
Pogoń V
0 - 1 P
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Celta Vigo V
3 - 2 V
59%
Osasuna D
3 - 2 V
58%
Villarreal V
1 - 5 P
78%
Espanyol V
0 - 0 R
55%
Sevilla D
2 - 0 V
58%
Getafe D
1 - 0 V
67%
Real Sociedad V
0 - 2 P
66%
Oviedo D
4 - 2 V
61%
Rayo V
1 - 1 R
79%
Girona D
1 - 1 R
59%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.0 vs 59.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Levante má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.0 Widzew.

V obraně je Widzew výrazně lepší, inkasuje pouze 0.7 gólů na zápas s 4 čistými konty, zatímco Levante inkasuje 1.5 na zápas.

Widzew nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Levante s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Widzew

Widzew

VS
Levante

Levante

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více