Přeskočit na obsah
Porovnat Widzew vs Midtjylland

Widzew vs Midtjylland Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Widzew vs Midtjylland: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Widzew Widzew Domácí
Midtjylland Midtjylland Hosté
Widzew
50.8
V P V P V R R R V P

Posledních 10 Zápasů

Midtjylland
43.7
R R R V V V R R P P

Vyhrané Kategorie

8

Widzew

2

Remíza

5

Midtjylland

Radar Výkonnosti

Widzew
Midtjylland

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

30%

3V, 5R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+1

+1

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Bergier (3 gólů)
M. Erlić (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 53.7

42.6

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 55.5

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.13

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.13

1.36

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.06

Upravená Síla
50.8

Útok: 35.0, Obrana: 80.5, Forma: 42.0

43.7

Útok: 40.1, Obrana: 55.6, Forma: 27.8

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

2
2

76-90+'

4
Widzew
Midtjylland
Widzew

Rozbor Síly

50.8

Celkově

Útok 35.0
Obrana 80.5
Forma 42.0
Stálost 50.5
Midtjylland

Rozbor Síly

43.7

Celkově

Útok 40.1
Obrana 55.6
Forma 27.8
Stálost 62.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

53.7 vs 55.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
V
Lechia (46%)
P
Legia (64%)
V
Motor (54%)
P
Radomiak (58%)
V
Nieciecza (36%)
R
Raków (59%)
R
Górnik (53%)
R
Arka (49%)
Midtjylland logo Midtjylland
R
Nordsjælland (60%)
R
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Sønderjyske (48%)
V
AGF (57%)
V
Brøndby (49%)
R
Sønderjyske (43%)
R
Viborg (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lechia D
3 - 1 V
46%
Legia V
0 - 1 P
64%
Motor D
2 - 0 V
54%
Radomiak V
1 - 2 P
58%
Nieciecza D
1 - 0 V
36%
Raków V
1 - 1 R
59%
Górnik D
0 - 0 R
53%
Arka V
0 - 0 R
49%
Lech D
2 - 1 V
64%
Pogoń V
0 - 1 P
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nordsjælland V
0 - 0 R
60%
Viborg D
3 - 3 R
50%
AGF V
0 - 0 R
62%
Sønderjyske V
2 - 1 V
48%
AGF D
2 - 1 V
57%
Brøndby V
2 - 1 V
49%
Sønderjyske D
2 - 2 R
43%
Viborg V
1 - 1 R
55%
Nottm Forest D
1 - 2 P
76%
Nordsjælland D
0 - 1 P
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Widzew čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 55.0) ve srovnání s Midtjylland (SoS: 42.6). To znamená, že statistiky Widzew mají větší váhu.

Midtjylland má útočnou výhodu s 1.3 góly na zápas oproti 1.0 Widzew.

Widzew má obrannou výhodu, inkasuje 0.7 na zápas oproti 1.2 Midtjylland.

Widzew nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Widzew s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Widzew má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Widzew

Widzew

VS
Midtjylland

Midtjylland

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více