Přeskočit na obsah
Porovnat Young Boys vs Charleroi

Young Boys vs Charleroi Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Young Boys vs Charleroi: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Young Boys Young Boys Domácí
Charleroi Charleroi Hosté
Young Boys
52.2
V P P R R R V P V V

Posledních 10 Zápasů

Charleroi
42.5
V V V R P V P P P R

Vyhrané Kategorie

9

Young Boys

5

Remíza

1

Charleroi

Radar Výkonnosti

Young Boys
Charleroi

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

0

0

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Sanches (4 gólů)
A. Bernier (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 13
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
49.6

Obtížnost Ligy: 48.0, Kvalita Soupeře: 50.7

42.2

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 52.5

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.49

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.21

1.03

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
52.2

Útok: 56.4, Obrana: 63.1, Forma: 39.8

42.5

Útok: 33.8, Obrana: 58.4, Forma: 36.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

2
5

61-75'

4
5

76-90+'

1
Young Boys
Charleroi
Young Boys

Rozbor Síly

52.2

Celkově

Útok 56.4
Obrana 63.1
Forma 39.8
Stálost 50.5
Charleroi

Rozbor Síly

42.5

Celkově

Útok 33.8
Obrana 58.4
Forma 36.9
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

48.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

50.7 vs 52.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
P
Lugano (59%)
P
St.Gallen (59%)
R
Servette (61%)
R
Basel (51%)
R
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
P
Thun (44%)
Charleroi logo Charleroi
V
Antwerp (45%)
V
Genk (49%)
V
OHL (40%)
R
Genk (54%)
P
Standard (55%)
V
Antwerp (52%)
P
Westerlo (62%)
P
ZW (70%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Basel D
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
59%
St.Gallen D
1 - 2 P
59%
Servette D
1 - 1 R
61%
Basel V
3 - 3 R
51%
Lugano D
1 - 1 R
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun D
1 - 2 P
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich D
3 - 0 V
33%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Antwerp V
1 - 0 V
45%
Genk D
2 - 0 V
49%
OHL V
2 - 0 V
40%
Genk V
1 - 1 R
54%
Standard D
1 - 2 P
55%
Antwerp D
2 - 1 V
52%
Westerlo V
0 - 2 P
62%
ZW V
0 - 1 P
70%
OHL D
0 - 2 P
47%
Dender V
2 - 2 R
51%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 49.6 vs 42.2), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Young Boys má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.1 Charleroi.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Young Boys inkasujícím 1.1 a Charleroi inkasujícím 1.1 na zápas.

Young Boys nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Young Boys má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Young Boys

Young Boys

VS
Charleroi

Charleroi

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více