Přeskočit na obsah
Porovnat Zagłębie vs Roma

Zagłębie vs Roma Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Zagłębie vs Roma: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Zagłębie Zagłębie Domácí
Roma Roma Hosté
Zagłębie
47.1
V R P P V P P P V V

Posledních 10 Zápasů

Roma
59.0
V V V R V P V P P R

Vyhrané Kategorie

1

Zagłębie

4

Remíza

10

Roma

Radar Výkonnosti

Zagłębie
Roma

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 1R, 5P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+6

+6

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Reguła (2 gólů)
D. Malen (8 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.3

57.5

Obtížnost Ligy: 89.0, Kvalita Soupeře: 62.5

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.99

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.01

2.67

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.57

Upravená Síla
47.1

Útok: 34.7, Obrana: 72.9, Forma: 41.7

59.0

Útok: 75.2, Obrana: 53.8, Forma: 53.8

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
2

16-30'

2

31-45'

5
1

46-60'

4
4

61-75'

3
1

76-90+'

3
Zagłębie
Roma
Zagłębie

Rozbor Síly

47.1

Celkově

Útok 34.7
Obrana 72.9
Forma 41.7
Stálost 39.7
Roma

Rozbor Síly

59.0

Celkově

Útok 75.2
Obrana 53.8
Forma 53.8
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 89.0

Kvalita Soupeře

52.3 vs 62.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
R
Cracovia (40%)
P
Nieciecza (36%)
P
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
P
Arka (49%)
P
Motor (59%)
P
Lech (64%)
Roma logo Roma
V
Parma (62%)
V
Fiorentina (66%)
V
Bologna (63%)
R
Atalanta (64%)
V
Pisa (40%)
P
Inter Milan (84%)
V
Lecce (53%)
P
Bologna (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia D
0 - 0 R
40%
Nieciecza D
1 - 2 P
36%
Legia V
0 - 1 P
64%
Radomiak D
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 P
49%
Motor V
0 - 1 P
59%
Lech D
0 - 1 P
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock D
2 - 0 V
42%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Parma V
3 - 2 V
62%
Fiorentina D
4 - 0 V
66%
Bologna V
2 - 0 V
63%
Atalanta D
1 - 1 R
64%
Pisa D
3 - 0 V
40%
Inter Milan V
2 - 5 P
84%
Lecce D
1 - 0 V
53%
Bologna D
3 - 4 P
56%
Como V
1 - 2 P
76%
Bologna V
1 - 1 R
61%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.2 vs 57.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Roma je na jiné úrovni, s průměrem 2.1 gólů na zápas a D. Malen v čele s 8 góly. Zagłębie dává pouze 1.0 na zápas.

Zagłębie má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.5 Roma.

Zagłębie nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Roma má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Zagłębie

Zagłębie

VS
Roma

Roma

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více