Přeskočit na obsah
Porovnat Železničar P vs St. Pauli

Železničar P vs St. Pauli Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Železničar P vs St. Pauli: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Železničar P Železničar P Domácí
St. Pauli St. Pauli Hosté
Železničar P
57.4
R V R R P V V P V R

Posledních 10 Zápasů

St. Pauli
34.7
P P P R P R P P R V

Vyhrané Kategorie

10

Železničar P

3

Remíza

2

St. Pauli

Radar Výkonnosti

Železničar P
St. Pauli

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+8

+8

-11

-11

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Karikari (4 gólů)
Mathias Pereira Lage (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.1

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 55.2

68.4

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 67.8

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.64

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.06

0.82

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
57.4

Útok: 59.6, Obrana: 73.6, Forma: 42.0

34.7

Útok: 23.7, Obrana: 51.3, Forma: 11.8

Analýza Času Gólů

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

3

46-60'

1
3

61-75'

1
6

76-90+'

2
Železničar P
St. Pauli
Železničar P

Rozbor Síly

57.4

Celkově

Útok 59.6
Obrana 73.6
Forma 42.0
Stálost 56.8
St. Pauli

Rozbor Síly

34.7

Celkově

Útok 23.7
Obrana 51.3
Forma 11.8
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

55.2 vs 67.8

Proti Elitě

0% vs 33%
Železničar P logo Železničar P
R
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
R
Vojvodina (68%)
R
Red Star (69%)
P
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
P
Čukarički (50%)
St. Pauli logo St. Pauli
P
Leipzig (84%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Heidenheim (67%)
R
Köln (57%)
P
Bayern Munich (81%)
R
Union Berlin (57%)
P
Freiburg (67%)
P
M'gladbach (68%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Radnik D
1 - 1 R
50%
OFK D
2 - 0 V
53%
Vojvodina V
0 - 0 R
68%
Red Star D
2 - 2 R
69%
Partizan V
1 - 2 P
57%
Javor V
2 - 1 V
56%
Novi Pazar D
2 - 0 V
41%
Čukarički V
2 - 3 P
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 V
48%
TSC V
0 - 0 R
60%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leipzig V
1 - 2 P
84%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Heidenheim V
0 - 2 P
67%
Köln D
1 - 1 R
57%
Bayern Munich D
0 - 5 P
81%
Union Berlin V
1 - 1 R
57%
Freiburg D
1 - 2 P
67%
M'gladbach V
0 - 2 P
68%
Frankfurt D
0 - 0 R
62%
Hoffenheim V
1 - 0 V
70%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

St. Pauli čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 68.4) ve srovnání s Železničar P (SoS: 55.1). To znamená, že statistiky St. Pauli mají větší váhu.

Útok Železničar P je na jiné úrovni, s průměrem 1.7 gólů na zápas a K. Karikari v čele s 4 góly. St. Pauli dává pouze 0.6 na zápas.

Železničar P má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.7 St. Pauli.

Železničar P nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

St. Pauli měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Železničar P se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (57.4 vs 34.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Železničar P

Železničar P

VS
St. Pauli

St. Pauli

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více