Přeskočit na obsah
Porovnat ZW vs AGF

ZW vs AGF Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte ZW vs AGF: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

ZW ZW Domácí
AGF AGF Hosté
ZW
60.1
V V V V V R V P P P

Posledních 10 Zápasů

AGF
52.9
V V R R P R V R R V

Vyhrané Kategorie

10

ZW

3

Remíza

2

AGF

Radar Výkonnosti

ZW
AGF

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 1R, 3P

40%

4V, 5R, 1P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

+4

+4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Opoku (5 gólů)
T. Bech (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
55.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 50.7

52.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 50.7

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.84

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.14

1.14

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.06

Upravená Síla
60.1

Útok: 59.7, Obrana: 66.8, Forma: 63.2

52.9

Útok: 41.0, Obrana: 75.1, Forma: 41.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
2

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

2
5

61-75'

2
3

76-90+'

2
ZW
AGF
ZW

Rozbor Síly

60.1

Celkově

Útok 59.7
Obrana 66.8
Forma 63.2
Stálost 43.3
AGF

Rozbor Síly

52.9

Celkově

Útok 41.0
Obrana 75.1
Forma 41.0
Stálost 63.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 55.0

Kvalita Soupeře

50.7 vs 50.7

Proti Elitě

0% vs 0%
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
R
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
P
Gent (63%)
AGF logo AGF
V
Brøndby (49%)
V
Sønderjyske (43%)
R
Midtjylland (52%)
R
Nordsjælland (60%)
P
Midtjylland (57%)
R
Nordsjælland (55%)
V
Viborg (55%)
R
Brøndby (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dender D
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge V
3 - 2 V
51%
La Louvière D
4 - 0 V
38%
La Louvière V
2 - 0 V
42%
Dender V
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge D
2 - 2 R
58%
Charleroi D
1 - 0 V
57%
Gent V
0 - 2 P
63%
Standard D
0 - 1 P
67%
Mechelen V
1 - 2 P
45%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Brøndby V
2 - 0 V
49%
Sønderjyske D
2 - 1 V
43%
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Nordsjælland V
1 - 1 R
60%
Midtjylland V
1 - 2 P
57%
Nordsjælland D
1 - 1 R
55%
Viborg V
2 - 1 V
55%
Brøndby D
0 - 0 R
44%
Sønderjyske V
1 - 1 R
48%
Vejle V
2 - 1 V
44%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.4 vs 52.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

ZW má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.2 AGF.

AGF má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.1 ZW.

ZW nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

AGF nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

ZW je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

ZW má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

ZW

ZW

VS
AGF

AGF

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více